Marťan na hřišti

Marťan na hřišti

Marťan na hřišti stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Marťan na hřišti z Claire Sainsbury

 • Název knihy: Marťan na hřišti
 • Autor knihy: Claire Sainsbury
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 135
 • Žánrové knihy: Pedagogika, didaktika
 • ISBN: 978-80-905993-8-3
 • EAN: 9788090599383
 • Dostupné soubory: martan-na-hristi-312399.pdf, martan-na-hristi-312399.epub, martan-na-hristi-312399.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Marťan na hřišti v dolní části stránky

Shrnutí knihy Marťan na hřišti z Claire Sainsbury

Ve škole mi učení šlo a motivace pro mě nikdy nebyla problém. Samostatně jsem vždycky pracovala velmi dobře – dokonce i dnes mě lidé označují za pracovitou. Sociálně jsem ale byla idiot. Mix vzdělávání a sociálních kontaktů s vrstevníky byl zárukou toho, že selžu v obojím.
Ve své knize Marťan na hřišti poskytuje Clare Sainsburyová vědecky podložený a velmi vnímavý popis zkušeností lidí s Aspergerovým syndromem. Autorka posbírala postřehy 25 dospělých lidí s Aspergerovým syndromem, kteří nám poskytují často ohromující a někdy znepokojivé informace o tom, co se děti s touto diagnózou prožívají ve třídě, na hřišti, ve frontě na oběd i doma. Jejich školní vzpomínky by si měl přečíst každý, kdo se podílí na vzdělávání studentů s poruchou autistického spektra. Tato kniha je zajímavá pro všechny, kdo přišli do kontaktu s Aspergerovým syndromem: pro rodiče, odborníky i studenty samotné.
Vzhledem k tomu, že většina dětí s Aspergerovým syndromem se v České republice vzdělává v hlavním vzdělávacím proudu a žáků s touto diagnózou stále přibývá, jsme rádi, že tuto v mnohém průkopnickou a tolik potřebnou knihu, která ve Velké Británii získala ocenění jako nejlepší odborná kniha v oblasti speciálního vzdělávání, můžeme představit i českému publiku.

Stáhnout Marťan na hřišti knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Marťan na hřišti je 135 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Marťan na hřišti kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Marťan na hřišti z Claire Sainsbury – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Marťan na hřišti z Claire Sainsbury.

Populární vyhledávání: Marťan na hřišti pdf, stáhnout Marťan na hřišti pdf, stáhnout Marťan na hřišti knihu pdf, Marťan na hřišti kniha ve formátu pdf, zdarma Marťan na hřišti kniha ke stažení, zdarma Marťan na hřišti ebook ve formátu pdf, Marťan na hřišti knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Marťan na hřišti pdf? Jak mohu stáhnout Marťan na hřišti kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Marťan na hřišti zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Marťan na hřišti? stáhnout Marťan na hřišti epub, stáhnout Marťan na hřišti ebook epub, Marťan na hřišti e-kniha ve formátu epub, zdarma Marťan na hřišti ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Marťan na hřišti epub? Jak stáhnout knihu Marťan na hřišti ve formátu epub? Marťan na hřišti mobi, stáhnout Marťan na hřišti mobi, stáhnout Marťan na hřišti e-kniha mobi, Marťan na hřišti kniha ve formátu mobi, zdarma Marťan na hřišti ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Marťan na hřišti mobi? Jak mohu stáhnout knihu Marťan na hřišti v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Marťan na hřišti z Claire Sainsbury zdarma? Jak stáhnout Marťan na hřišti z Claire Sainsbury e-knihu zdarma?

Leave a Reply