Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry

Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry

Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry z Jana Nová

 • Název knihy: Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry
 • Autor knihy: Jana Nová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 196
 • Žánrové knihy: Reklama, marketing, obchod
 • ISBN: 978-80-8168-407-4
 • EAN: 9788081684074
 • Dostupné soubory: marketing-neziskovych-organizacii-sportu-a-kultury-346989.pdf, marketing-neziskovych-organizacii-sportu-a-kultury-346989.epub, marketing-neziskovych-organizacii-sportu-a-kultury-346989.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry v dolní části stránky

Shrnutí knihy Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry z Jana Nová

Publikácia sa odborným spôsobom zaoberá možnosťami uplatnenia marketingovej filozofie v oblasti neziskového sektora, športu a kultúry. Jej cieľom je poukázať na tie marketingové aspekty, ktoré sa práve v neziskovom sektore, športe a kultúre odlišujú od tradičného či komerčného chápania marektingových princípov. Najväčšia pozornosť sa venuje špecifikám marketingového mixu a jeho rozšírenému chápaniu v rámci neziskových, športových a kultúrnych aktivít. V troch kapitolách sa autori venujú špecifickým aspektom marketingu v neziskových organizáciách, v športe a kultúre s dôrazom na rozpracovanie marketingového mixu. V publikácii nájdete množstvo príkladov spracovaných priamo z praxe a takisto množstvo obrázkov. Cenné poznatky v nej nájdu nielen študenti, ale takisto každý, kto sa zaujíma o problematiku marketingu uvedených oblastí v praxi.

Stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry je 196 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry z Jana Nová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry z Jana Nová.

Populární vyhledávání: Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry pdf, stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry pdf, stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry knihu pdf, Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry kniha ve formátu pdf, zdarma Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry kniha ke stažení, zdarma Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry ebook ve formátu pdf, Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry pdf? Jak mohu stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry? stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry epub, stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry ebook epub, Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry e-kniha ve formátu epub, zdarma Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry epub? Jak stáhnout knihu Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry ve formátu epub? Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry mobi, stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry mobi, stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry e-kniha mobi, Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry kniha ve formátu mobi, zdarma Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry mobi? Jak mohu stáhnout knihu Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry z Jana Nová zdarma? Jak stáhnout Marketing neziskových organizácií, športu a kultúry z Jana Nová e-knihu zdarma?

Leave a Reply