Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole

Marshmallow test - Jak se naučit sebekontrole

Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole z Walter Mischel

 • Název knihy: Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole
 • Autor knihy: Walter Mischel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 264
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-249-2651-3
 • EAN: 9788024926513
 • Dostupné soubory: marshmallow-test-jak-se-naucit-sebekontrole-259901.pdf, marshmallow-test-jak-se-naucit-sebekontrole-259901.epub, marshmallow-test-jak-se-naucit-sebekontrole-259901.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole v dolní části stránky

Shrnutí knihy Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole z Walter Mischel

Jak je možné, že někdo odolá pokušení, a druhý ne? A že i ti nejinteligentnější lidé dělají chyby? Autor si všímá především schopnosti překonávat pokušení a překážky v zájmu maximálního výkonu. Provedl řadu výzkumů, které naznačují, že v mozku existují dvě centra – jedno motivuje k okamžité odměně, druhé k budoucímu úspěchu. Podstatné je tedy naučit se aktivovat to centrum, které je v dané chvíli potřebnější. Zručně a fundovaně napsaná publikace z pera respektovaného amerického psychologa.

Stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole je 264 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole z Walter Mischel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole z Walter Mischel.

Populární vyhledávání: Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole pdf, stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole pdf, stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole knihu pdf, Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole kniha ve formátu pdf, zdarma Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole kniha ke stažení, zdarma Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole ebook ve formátu pdf, Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole pdf? Jak mohu stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole? stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole epub, stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole ebook epub, Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole e-kniha ve formátu epub, zdarma Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole epub? Jak stáhnout knihu Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole ve formátu epub? Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole mobi, stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole mobi, stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole e-kniha mobi, Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole kniha ve formátu mobi, zdarma Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole mobi? Jak mohu stáhnout knihu Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole z Walter Mischel zdarma? Jak stáhnout Marshmallow test – Jak se naučit sebekontrole z Walter Mischel e-knihu zdarma?

Leave a Reply