Mateřská znaménka

Mateřská znaménka

Mateřská znaménka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mateřská znaménka z Arnon Grunberg

 • Název knihy: Mateřská znaménka
 • Autor knihy: Arnon Grunberg
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-7438-174-4
 • EAN: 9788074381744
 • Dostupné soubory: materska-znamenka-348151.pdf, materska-znamenka-348151.epub, materska-znamenka-348151.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mateřská znaménka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mateřská znaménka z Arnon Grunberg

Mladý psychiatr Kadoke pracující na lince prevence sebevražd má problémy s hledáním ošetřovatelky pro svou matku. Žádná o ni nevydrží pečovat delší dobu. Důvodem je jak jeho vlastní dysfunkční osobnost, tak specifický způsob jeho „matky“ vyrovnávat se s vlastními traumaty a depresemi. Vyřeší situaci narychlo najatá promiskuitní suicidální pacientka s hraniční poruchou osobnosti? Může vůbec něco zdravého vzejít z přimíchání další pochybné ingredience do už tak barvitého klokotajícího mixu? Není to všechno vlastně jako mateřská znaménka, která nám ve skutečnosti nevadí, ale ze strachu před možnou rakovinou si je necháme odstranit, abychom si je nakonec schovali do krabičky na památku, protože se od nich neumíme odloučit? Jak je tomu u oceňovaného nizozemského autora Arnona Grunberga již zvykem, i v tomto románu stahuje čtenáře co nejhlouběji do bezedné propasti lidských vztahů.

Kniha byla nominována na cenu ECI Literatuurprijs 2016 (nejlepší nizozemská kniha roku).

Stáhnout Mateřská znaménka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mateřská znaménka je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mateřská znaménka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mateřská znaménka z Arnon Grunberg – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mateřská znaménka z Arnon Grunberg.

Populární vyhledávání: Mateřská znaménka pdf, stáhnout Mateřská znaménka pdf, stáhnout Mateřská znaménka knihu pdf, Mateřská znaménka kniha ve formátu pdf, zdarma Mateřská znaménka kniha ke stažení, zdarma Mateřská znaménka ebook ve formátu pdf, Mateřská znaménka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mateřská znaménka pdf? Jak mohu stáhnout Mateřská znaménka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mateřská znaménka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mateřská znaménka? stáhnout Mateřská znaménka epub, stáhnout Mateřská znaménka ebook epub, Mateřská znaménka e-kniha ve formátu epub, zdarma Mateřská znaménka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mateřská znaménka epub? Jak stáhnout knihu Mateřská znaménka ve formátu epub? Mateřská znaménka mobi, stáhnout Mateřská znaménka mobi, stáhnout Mateřská znaménka e-kniha mobi, Mateřská znaménka kniha ve formátu mobi, zdarma Mateřská znaménka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mateřská znaménka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mateřská znaménka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mateřská znaménka z Arnon Grunberg zdarma? Jak stáhnout Mateřská znaménka z Arnon Grunberg e-knihu zdarma?

Leave a Reply