Matka a tužka

Matka a tužka

Matka a tužka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Matka a tužka z Josef Winkler

 • Název knihy: Matka a tužka
 • Autor knihy: Josef Winkler
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 116
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 9788087545522
 • EAN: 9788087545522
 • Dostupné soubory: matka-a-tuzka-317904.pdf, matka-a-tuzka-317904.epub, matka-a-tuzka-317904.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Matka a tužka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Matka a tužka z Josef Winkler

V roce 2007 napsal Josef Winkler knížku Roppongi. Rekviem za otce (česky 2011), kterou se pokusil o osobní vyrovnání se s právě zesnulým otcem. V roce 2013 vydává knihu Matka a tužka, v níž se vyznává ze svého vztahu k nedávno zesnulé matce. Zatímco otcova smrt jej zastihla v Japonsku a tam situoval i svou vzpomínku, vzpomínky na matku, na rozdíl od otce milující a milovanou, se mu vybavují – „slovo vzlétlo“ – během jedné z jeho indických cest pod dojmem právě čtených textů Petera Handkeho a Ilse Aichinger. Opět zde ožívají vzpomínky na detaily z dětství na statku v rodném Kameringu, prožívané pod ochranou obrazu Raffaelovy madony a poznamenané smrtí tří matčiných bratrů ve 2. světové válce. Pojítkem vzpomínek je tentokrát mimo jiné svěcená voda, kterou „Seppl“ nosíval matce z kostela, a s vírou v její léčivé účinky se znovu setkává v ukrajinském pravoslavném kostele. A byla to právě matka, která jej učila „držet tužku v té správné ruce“.

Stáhnout Matka a tužka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Matka a tužka je 116 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Matka a tužka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Matka a tužka z Josef Winkler – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Matka a tužka z Josef Winkler.

Populární vyhledávání: Matka a tužka pdf, stáhnout Matka a tužka pdf, stáhnout Matka a tužka knihu pdf, Matka a tužka kniha ve formátu pdf, zdarma Matka a tužka kniha ke stažení, zdarma Matka a tužka ebook ve formátu pdf, Matka a tužka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Matka a tužka pdf? Jak mohu stáhnout Matka a tužka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Matka a tužka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Matka a tužka? stáhnout Matka a tužka epub, stáhnout Matka a tužka ebook epub, Matka a tužka e-kniha ve formátu epub, zdarma Matka a tužka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Matka a tužka epub? Jak stáhnout knihu Matka a tužka ve formátu epub? Matka a tužka mobi, stáhnout Matka a tužka mobi, stáhnout Matka a tužka e-kniha mobi, Matka a tužka kniha ve formátu mobi, zdarma Matka a tužka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Matka a tužka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Matka a tužka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Matka a tužka z Josef Winkler zdarma? Jak stáhnout Matka a tužka z Josef Winkler e-knihu zdarma?

Leave a Reply