Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře

Maxwellův démon - Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře

Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře z Zdeněk Trinkewitz

 • Název knihy: Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře
 • Autor knihy: Zdeněk Trinkewitz
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 152
 • Žánrové knihy: Jazykověda, literární věda, slovníky
 • ISBN: 978-80-7470-163-4
 • EAN: 9788074701634
 • Dostupné soubory: maxwelluv-demon-objekty-slovniky-a-recove-akty-v-literature-348466.pdf, maxwelluv-demon-objekty-slovniky-a-recove-akty-v-literature-348466.epub, maxwelluv-demon-objekty-slovniky-a-recove-akty-v-literature-348466.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře v dolní části stránky

Shrnutí knihy Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře z Zdeněk Trinkewitz

Maxwellův démon je koncipovaným souborem studií, které se zabývají zejména tématem reprezentace objektů a událostí v literárních textech, problematikou řečových aktů v literatuře a otázkou, zda literatura existuje jako specifický institucionální fakt. Nemalý prostor je pak věnován i vztahu fikce a ne-fikce (resp. zde literatury a ne-literatury), kterýžto je ohledáván na nejrůznějších typech takzvaně nefikčních textů (cestopis, deníkově stylizovaný záznam, memoár, historický výklad). Konceptualizace problémů je inspirována obzvláště anglosaskou teorií jazyka a analytickou filozofií, především pak řečovými akty v pojetí J. L. Austina a v návaznosti na to Johna Searla, z jehož díla byl převzat zejména koncept institucionálního faktu. Za dokladový a analyzovaný materiál v knize slouží zejména texty české literatury (Majerová, Čapek, Deml, Hostovský, Weiner) a české literární kritiky (Götz, Grossman, Blažíček). Svazek obsahuje jmenný rejstřík a je doplněn obrazovou přílohou.

Stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře je 152 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře z Zdeněk Trinkewitz – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře z Zdeněk Trinkewitz.

Populární vyhledávání: Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře pdf, stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře pdf, stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře knihu pdf, Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře kniha ve formátu pdf, zdarma Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře kniha ke stažení, zdarma Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře ebook ve formátu pdf, Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře pdf? Jak mohu stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře? stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře epub, stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře ebook epub, Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře e-kniha ve formátu epub, zdarma Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře epub? Jak stáhnout knihu Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře ve formátu epub? Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře mobi, stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře mobi, stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře e-kniha mobi, Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře kniha ve formátu mobi, zdarma Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře mobi? Jak mohu stáhnout knihu Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře z Zdeněk Trinkewitz zdarma? Jak stáhnout Maxwellův démon – Objekty, slovníky a řečové akty v literatuře z Zdeněk Trinkewitz e-knihu zdarma?

Leave a Reply