Mediace dnes – realita a perspektivy

Mediace dnes – realita a perspektivy

Mediace dnes – realita a perspektivy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mediace dnes – realita a perspektivy z Michal Malacka

 • Název knihy: Mediace dnes – realita a perspektivy
 • Autor knihy: Michal Malacka
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 400
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-7502-170-0
 • EAN: 9788075021700
 • Dostupné soubory: mediace-dnes-realita-a-perspektivy-313010.pdf, mediace-dnes-realita-a-perspektivy-313010.epub, mediace-dnes-realita-a-perspektivy-313010.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mediace dnes – realita a perspektivy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mediace dnes – realita a perspektivy z Michal Malacka

Mediace ve společnosti, hodnocení jejího významu v národním, mezinárodním a regionálně integračním kontextu. Význam mediace a mediačních metod pro oblasti školství, politiky, hospodářství, veřejného sektoru a mnohých dalších v komparaci s úrovní demokratického zřízení společnosti, dostupnosti spravedlnosti a rozsahu spektra způsobu řešení sporů a konfliktů. Všechna tato témata a mnohá další jsou obsažena v publikaci, která představuje pokračující snahu o koncepční pojetí problematiky mediace a s ní souvisejících právních, sociologických, psychologických či politických a dalších aspektů na půdě Právnické fakulty Univerzity Palackého, prezentovanou odborníky z partnerských institucí včetně zahraničních. Tato kniha je kolektivním dílem autorů, kteří reflektují současný stav mediace v České republice a ve vybraných zemích Evropy z pohledu sociologie, práva, psychologie, historie, sociální práce či politologie.
Jednotlivé kapitoly této publikace se zabývají aktuálními otázkami, jež jsou předmětem zkoumání v rámci mediace a jejích metod. Monografie dále prezentuje výstupy z konferencí pořádaných na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, kde docházelo k diskuzím mezi teoretiky a praktiky, které se týkaly aktuálních metodologických a interdisciplinárních problémů. Multidisciplinarita a interdisciplinarita mediace s sebou přináší nové, doposud nezodpovězené otázky, zaměřené na vývoj a aktuální zkušenosti s mediací ve vybraných zemích Evropy, konkrétně v Rakousku, Německu a Slovensku, řešení problémů v současné mediační praxi, mediaci ve zdravotnictví, mediaci ve veřejném sektoru a další specifické případy a subprocesy v mediaci.
Poslední část knihy je pojatá jako pojednání o mediaci v České republice v kontextu závěrů kulatých stolů na PF UP v Olomouci.

Stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mediace dnes – realita a perspektivy je 400 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mediace dnes – realita a perspektivy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mediace dnes – realita a perspektivy z Michal Malacka – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mediace dnes – realita a perspektivy z Michal Malacka.

Populární vyhledávání: Mediace dnes – realita a perspektivy pdf, stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy pdf, stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy knihu pdf, Mediace dnes – realita a perspektivy kniha ve formátu pdf, zdarma Mediace dnes – realita a perspektivy kniha ke stažení, zdarma Mediace dnes – realita a perspektivy ebook ve formátu pdf, Mediace dnes – realita a perspektivy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy pdf? Jak mohu stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mediace dnes – realita a perspektivy? stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy epub, stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy ebook epub, Mediace dnes – realita a perspektivy e-kniha ve formátu epub, zdarma Mediace dnes – realita a perspektivy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mediace dnes – realita a perspektivy epub? Jak stáhnout knihu Mediace dnes – realita a perspektivy ve formátu epub? Mediace dnes – realita a perspektivy mobi, stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy mobi, stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy e-kniha mobi, Mediace dnes – realita a perspektivy kniha ve formátu mobi, zdarma Mediace dnes – realita a perspektivy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mediace dnes – realita a perspektivy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mediace dnes – realita a perspektivy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy z Michal Malacka zdarma? Jak stáhnout Mediace dnes – realita a perspektivy z Michal Malacka e-knihu zdarma?

Leave a Reply