Medozvěstka

Medozvěstka

Medozvěstka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Medozvěstka z Richard Crompton

 • Název knihy: Medozvěstka
 • Autor knihy: Richard Crompton
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 336
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-4369-6
 • EAN: 9788024243696
 • Dostupné soubory: medozvestka-200077.pdf, medozvestka-200077.epub, medozvestka-200077.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Medozvěstka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Medozvěstka z Richard Crompton

Nairobi, 2007. Zbývá několik dnů do Vánoc a také do prezidentských voleb. Napětí v zemi stoupá s každým okamžikem… V parku byla nalezena mrtvola krásné masajské dívky, podle všeho prostitutky, brutálně zohavená, jako by na ní někdo vykonal obřízku. Detektiv Mollel – sám Masaj – se pouští do vyšetřování, případ však zasahuje do nejvyšších kruhů keňské společnosti, proto ho detektiv musí rozplétat i proti vůli svých nadřízených. Mollela navíc sužují vnitřní běsi – stále se nevyrovnal s tragickou smrtí manželky a nedokáže být otcem svému malému synovi… Strhující atmosférická detektivka z prostředí, kde o životě a smrti rozhoduje kmenová politika.

Stáhnout Medozvěstka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Medozvěstka je 336 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Medozvěstka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Medozvěstka z Richard Crompton – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Medozvěstka z Richard Crompton.

Populární vyhledávání: Medozvěstka pdf, stáhnout Medozvěstka pdf, stáhnout Medozvěstka knihu pdf, Medozvěstka kniha ve formátu pdf, zdarma Medozvěstka kniha ke stažení, zdarma Medozvěstka ebook ve formátu pdf, Medozvěstka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Medozvěstka pdf? Jak mohu stáhnout Medozvěstka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Medozvěstka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Medozvěstka? stáhnout Medozvěstka epub, stáhnout Medozvěstka ebook epub, Medozvěstka e-kniha ve formátu epub, zdarma Medozvěstka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Medozvěstka epub? Jak stáhnout knihu Medozvěstka ve formátu epub? Medozvěstka mobi, stáhnout Medozvěstka mobi, stáhnout Medozvěstka e-kniha mobi, Medozvěstka kniha ve formátu mobi, zdarma Medozvěstka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Medozvěstka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Medozvěstka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Medozvěstka z Richard Crompton zdarma? Jak stáhnout Medozvěstka z Richard Crompton e-knihu zdarma?

Leave a Reply