Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi

Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi

Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi z Mária Schwarzová

 • Název knihy: Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi
 • Autor knihy: Mária Schwarzová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 188
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-8168-611-5
 • EAN: 9788081686115
 • Dostupné soubory: medzinarodne-standardy-financneho-vykazovania-bank-v-praxi-346912.pdf, medzinarodne-standardy-financneho-vykazovania-bank-v-praxi-346912.epub, medzinarodne-standardy-financneho-vykazovania-bank-v-praxi-346912.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi z Mária Schwarzová

Publikácia približuje požiadavky na vykazovanie finančných nástrojov komerčných bánk podľa medzinárodných štandardov finančného vykazovania. Základné nároky vyplývajúce z medzinárodných štandardov finančného vykazovania sú spracované podľa jednotlivých portfólií finančných nástrojov komerčných bánk. Vybrané postupy vykazovania a účtovania finančných nástrojov sú zamerané na súčasné operácie komerčných bánk a zaoberajú sa oceňovaním, účtovaním a vykazovaním finančných nástrojov v rôznych formách. Publikácia je zostavená tak, aby pomohla vysvetliť a posúdiť obchodné operácie komerčných bánk, ktoré sú vykazované bankami ako finančné nástroje v rámci prezentácií priebežných účtovných závierok a riadnych účtovných závierok bánk. Cieľom tejto publikácie je oboznámiť okruh študentov univerzít a záujemcov, zaoberajúcich sa problematikou výkazníctva a účtovníctva bánk, s požiadavkami na vykazovanie finančných nástrojov komerčných bánk podľa medzinárodných štandardov finančného vykazovania.

Stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi je 188 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi z Mária Schwarzová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi z Mária Schwarzová.

Populární vyhledávání: Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi pdf, stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi pdf, stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi knihu pdf, Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi kniha ve formátu pdf, zdarma Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi kniha ke stažení, zdarma Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi ebook ve formátu pdf, Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi pdf? Jak mohu stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi? stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi epub, stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi ebook epub, Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi e-kniha ve formátu epub, zdarma Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi epub? Jak stáhnout knihu Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi ve formátu epub? Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi mobi, stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi mobi, stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi e-kniha mobi, Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi kniha ve formátu mobi, zdarma Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi z Mária Schwarzová zdarma? Jak stáhnout Medzinárodné štandardy finančného vykazovania bánk v praxi z Mária Schwarzová e-knihu zdarma?

Leave a Reply