Mezi orlem a pannou

Mezi orlem a pannou

Mezi orlem a pannou stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mezi orlem a pannou z Zdeněk Kolář

 • Název knihy: Mezi orlem a pannou
 • Autor knihy: Zdeněk Kolář
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 9788073953737
 • EAN: 9788073953737
 • Dostupné soubory: mezi-orlem-a-pannou-313206.pdf, mezi-orlem-a-pannou-313206.epub, mezi-orlem-a-pannou-313206.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mezi orlem a pannou v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mezi orlem a pannou z Zdeněk Kolář

Výběr z rozsáhlého umělcova díla je výsledkem spolupráce Fakulty filozofické a jejího doktoranda z Ústavu historických věd Mgr. Petra Horáčka se samotným umělcem, s použitím mistrovy vlastní archivní fotodokumentace a fotografií Taťány Binkové představuje desítky realizovaných medailí, pamětních desek, volných plastik a bust významných světových a českých osobností v celém spektru lidských činností, řadu dalších děl vytvořených pro instituce, města a místa nejen v rodném podhůří Orlických hor. Dosud velice aktivní umělec, který letos na jaře oslavil 80 let, spolupracuje také s řadou českých univerzit na vzniku insignií, medailí a pečetidel. Patří mezi ně práce pro Slezskou univerzitu v Opavě, Matematicko-fyzikální fakultu, Filozofickou a Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a v neposlední řadě i pro Univerzitu Pardubice, pro niž v uplynulých deseti letech vytvořil velkou pamětní medaili, stříbrnou medaili za zásluhy "pro meritis", univerzitní a fakultní příležitostné medaile, razidlo univerzitní pečetě i monumentální reliéf Arnošta z Pardubic umístěný v univerzitní aule, která nese název po této významné osobnosti českých dějin.

Stáhnout Mezi orlem a pannou knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mezi orlem a pannou je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mezi orlem a pannou kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mezi orlem a pannou z Zdeněk Kolář – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mezi orlem a pannou z Zdeněk Kolář.

Populární vyhledávání: Mezi orlem a pannou pdf, stáhnout Mezi orlem a pannou pdf, stáhnout Mezi orlem a pannou knihu pdf, Mezi orlem a pannou kniha ve formátu pdf, zdarma Mezi orlem a pannou kniha ke stažení, zdarma Mezi orlem a pannou ebook ve formátu pdf, Mezi orlem a pannou knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mezi orlem a pannou pdf? Jak mohu stáhnout Mezi orlem a pannou kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mezi orlem a pannou zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mezi orlem a pannou? stáhnout Mezi orlem a pannou epub, stáhnout Mezi orlem a pannou ebook epub, Mezi orlem a pannou e-kniha ve formátu epub, zdarma Mezi orlem a pannou ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mezi orlem a pannou epub? Jak stáhnout knihu Mezi orlem a pannou ve formátu epub? Mezi orlem a pannou mobi, stáhnout Mezi orlem a pannou mobi, stáhnout Mezi orlem a pannou e-kniha mobi, Mezi orlem a pannou kniha ve formátu mobi, zdarma Mezi orlem a pannou ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mezi orlem a pannou mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mezi orlem a pannou v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mezi orlem a pannou z Zdeněk Kolář zdarma? Jak stáhnout Mezi orlem a pannou z Zdeněk Kolář e-knihu zdarma?

Leave a Reply