Mezinárodní daňové vztahy

Mezinárodní daňové vztahy

Mezinárodní daňové vztahy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mezinárodní daňové vztahy z Hana Skalická

 • Název knihy: Mezinárodní daňové vztahy
 • Autor knihy: Hana Skalická
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 304
 • Žánrové knihy: Daně
 • ISBN: 978-80-7552-400-3
 • EAN: 9788075524003
 • Dostupné soubory: mezinarodni-danove-vztahy-312716.pdf, mezinarodni-danove-vztahy-312716.epub, mezinarodni-danove-vztahy-312716.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mezinárodní daňové vztahy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mezinárodní daňové vztahy z Hana Skalická

Obsah této knihy byl sestaven na základě dotazů široké veřejnosti. Vzhledem k šíři témat byla kniha nazvána Mezinárodní daňové vztahy, protože se týká rozmanitých situací, s nimiž se podnikatelé setkávají při své každodenní činnosti, kde se vyskytuje jakýkoli zahraniční prvek. Pokud by se kniha věnovala striktně problematice mezinárodního zdanění ve významu, který je tomuto pojmu odbornou veřejností přiřazován, neobsahovala by např. kapitoly Zahraniční služební cesta nebo Kursové rozdíly. Ale právě tyto dotazy veřejnosti dělají z knihy co do obsahu ojedinělou publikaci na českém trhu, neboť nepokrývá jen klasické otázky mezinárodního zdanění ohledně rezidentství, stálé provozovny, srážkové daně či zajištění daně.

Kniha rovněž obsahuje kapitolu o právních předpokladech podnikání zahraničních osob v České republice, a zahrnuje tedy i otázky z práva obchodního a živnostenského. Dále se zabývá otázkami práva pracovního, řeší otázky účetní a v neposlední řadě se zabývá zdaněním fyzických osob pracujících v zahraničí, a to jak českých občanů pracujících v zahraničí, tak cizinců pracujících v České republice.

Součástí knihy je i krátký znalostní test na prověření znalostí nabytých při čtení knihy.

Stáhnout Mezinárodní daňové vztahy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mezinárodní daňové vztahy je 304 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mezinárodní daňové vztahy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mezinárodní daňové vztahy z Hana Skalická – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mezinárodní daňové vztahy z Hana Skalická.

Populární vyhledávání: Mezinárodní daňové vztahy pdf, stáhnout Mezinárodní daňové vztahy pdf, stáhnout Mezinárodní daňové vztahy knihu pdf, Mezinárodní daňové vztahy kniha ve formátu pdf, zdarma Mezinárodní daňové vztahy kniha ke stažení, zdarma Mezinárodní daňové vztahy ebook ve formátu pdf, Mezinárodní daňové vztahy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mezinárodní daňové vztahy pdf? Jak mohu stáhnout Mezinárodní daňové vztahy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mezinárodní daňové vztahy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mezinárodní daňové vztahy? stáhnout Mezinárodní daňové vztahy epub, stáhnout Mezinárodní daňové vztahy ebook epub, Mezinárodní daňové vztahy e-kniha ve formátu epub, zdarma Mezinárodní daňové vztahy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mezinárodní daňové vztahy epub? Jak stáhnout knihu Mezinárodní daňové vztahy ve formátu epub? Mezinárodní daňové vztahy mobi, stáhnout Mezinárodní daňové vztahy mobi, stáhnout Mezinárodní daňové vztahy e-kniha mobi, Mezinárodní daňové vztahy kniha ve formátu mobi, zdarma Mezinárodní daňové vztahy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mezinárodní daňové vztahy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mezinárodní daňové vztahy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mezinárodní daňové vztahy z Hana Skalická zdarma? Jak stáhnout Mezinárodní daňové vztahy z Hana Skalická e-knihu zdarma?

Leave a Reply