Mizera

Mizera

Mizera stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mizera z Barbara Cartland

 • Název knihy: Mizera
 • Autor knihy: Barbara Cartland
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-269-0546-2
 • EAN: 9788026905462
 • Dostupné soubory: mizera-313238.pdf, mizera-313238.epub, mizera-313238.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mizera v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mizera z Barbara Cartland

Hrabě z Rothinghamu je mizera – a sobecký a nestoudný sukničkář. Alespoň je o tom přesvědčená celá Anglie. A jeho pověst se nezlepší, když ho sám princ z Walesu požádá, aby se oženil se svou milenkou – lady Elaine Wilmotovou – a on odmítne.
Ve skutečnosti však hrabě není krutý člověk. A když jednoho dne při projížďce venkovskými lesy narazí na dívku v nesnázích, rozhodne se jí pomoci. Syringa Meltonová se totiž ocitla v nezáviděníhodné situaci – její rodina přišla o peníze a ona se musí vzdát nejenom domova a majetku, ale i daleko cennějších věcí.
Hrabě se rozhodne mladé a nevinné dívce ukázat velký svět – a odveze ji do Londýna, aby tam začala žít nový život. To se však ukáže jako hrubá chyba. Na Syringu ve velkoměstě nečeká radost a štěstí, ale naopak hrozivé nebezpečí.
Kam až sahá síť intrik, žárlivosti a touhy po penězích? Podaří se Syrinze uniknout ze smrtonosné pasti, která pro ni byla nachystána? A uvědomí si hrabě, komu ve skutečnosti patří jeho srdce?

Stáhnout Mizera knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mizera je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mizera kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mizera z Barbara Cartland – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mizera z Barbara Cartland.

Populární vyhledávání: Mizera pdf, stáhnout Mizera pdf, stáhnout Mizera knihu pdf, Mizera kniha ve formátu pdf, zdarma Mizera kniha ke stažení, zdarma Mizera ebook ve formátu pdf, Mizera knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mizera pdf? Jak mohu stáhnout Mizera kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mizera zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mizera? stáhnout Mizera epub, stáhnout Mizera ebook epub, Mizera e-kniha ve formátu epub, zdarma Mizera ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mizera epub? Jak stáhnout knihu Mizera ve formátu epub? Mizera mobi, stáhnout Mizera mobi, stáhnout Mizera e-kniha mobi, Mizera kniha ve formátu mobi, zdarma Mizera ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mizera mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mizera v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mizera z Barbara Cartland zdarma? Jak stáhnout Mizera z Barbara Cartland e-knihu zdarma?

Leave a Reply