Moderní porodnictví

Moderní porodnictví

Moderní porodnictví stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Moderní porodnictví z Aleš Roztočil

 • Název knihy: Moderní porodnictví
 • Autor knihy: Aleš Roztočil
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 656
 • Žánrové knihy: Klasická medicína
 • ISBN: 978-80-247-5753-7
 • EAN: 9788024757537
 • Dostupné soubory: moderni-porodnictvi-329836.pdf, moderni-porodnictvi-329836.epub, moderni-porodnictvi-329836.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Moderní porodnictví v dolní části stránky

Shrnutí knihy Moderní porodnictví z Aleš Roztočil

Po 8 letech dostává čtenář do rukou aktualizované a doplněné vydání velmi úspěšné publikace. Výrazných změn a pokroků se dočkaly téměř všechny oblasti, kterými se kniha zabývá. Obsah nové publikace je proto modifikován, některé kapitoly jsou podstatně rozsáhlejší (vedení porodu, porodnické operace). Jsou zařazeny zcela nové kapitoly – například týkající se vývoje jedince z pohledu genetika a kapitoly týkající se psychologie a sociologie.

Kniha se netýká pouze studijních otázek – ať už k rigorózním zkouškám na lékařské fakultě nebo v bakalářském studiu porodních asistentek, obsahuje také i informace přesahující rozsah znalostí požadovaných u atestací. Snahou autorů bylo popsat současné porodnictví v celomedicínském a celospolečenském kontextu.

Kniha je tak určena atestujícím lékařům, odborníkům, ale i medikům a nutné informace v ní naleznou i porodní asistentky.

Stáhnout Moderní porodnictví knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Moderní porodnictví je 656 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Moderní porodnictví kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Moderní porodnictví z Aleš Roztočil – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Moderní porodnictví z Aleš Roztočil.

Populární vyhledávání: Moderní porodnictví pdf, stáhnout Moderní porodnictví pdf, stáhnout Moderní porodnictví knihu pdf, Moderní porodnictví kniha ve formátu pdf, zdarma Moderní porodnictví kniha ke stažení, zdarma Moderní porodnictví ebook ve formátu pdf, Moderní porodnictví knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Moderní porodnictví pdf? Jak mohu stáhnout Moderní porodnictví kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Moderní porodnictví zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Moderní porodnictví? stáhnout Moderní porodnictví epub, stáhnout Moderní porodnictví ebook epub, Moderní porodnictví e-kniha ve formátu epub, zdarma Moderní porodnictví ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Moderní porodnictví epub? Jak stáhnout knihu Moderní porodnictví ve formátu epub? Moderní porodnictví mobi, stáhnout Moderní porodnictví mobi, stáhnout Moderní porodnictví e-kniha mobi, Moderní porodnictví kniha ve formátu mobi, zdarma Moderní porodnictví ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Moderní porodnictví mobi? Jak mohu stáhnout knihu Moderní porodnictví v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Moderní porodnictví z Aleš Roztočil zdarma? Jak stáhnout Moderní porodnictví z Aleš Roztočil e-knihu zdarma?

Leave a Reply