Modlitba

Modlitba

Modlitba stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Modlitba z Timothy Keller

 • Název knihy: Modlitba
 • Autor knihy: Timothy Keller
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 376
 • Žánrové knihy: Náboženství a filozofie
 • ISBN: 978-80-7553-251-0
 • EAN: 9788075532510
 • Dostupné soubory: modlitba-325526.pdf, modlitba-325526.epub, modlitba-325526.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Modlitba v dolní části stránky

Shrnutí knihy Modlitba z Timothy Keller

Zkušenost posvátné úcty a důvěrného vztahu s Bohem

Světoznámý manhattanský kazatel Timothy Keller vysvětluje, co je křesťanská modlitba, jaké druhy modlitby existují, k čemu slouží a jak se má křesťan správně modlit. Zdůrazňuje, že modlitba je nejen jedinou cestou ke skutečnému poznání vlastního já, ale i hlavním nástrojem, jak poznat Boha, jak komunikovat s Bohem, jak se z Boha radovat a jak prožít hlubokou změnu svého vlastního života. Chvála, adorace, zpověď, pokání, prosba, lamentace, přímluva, stížnost, to všechno jsou formy modlitby, jež jsou klíčem ke všemu, co k životu křesťan potřebuje. Timothy Keller mimo jiné zjišťuje, že chvála tvoří jakýsi rámec a motivaci pro ostatní druhy modlitby, ale zároveň poukazuje i na důležitost křesťanského rozjímání a kontemplace, bez nichž se vlastní modlitba neobejde. Navzdory nesmírně širokému záběru této problematiky se autor snaží neopomenout žádný aspekt modlitby. Z tohoto důvodu je tato kniha pro věřící křesťany i pro ostatní zájemce vskutku výjimečná, nadčasová a zároveň prakticky využitelná.

Stáhnout Modlitba knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Modlitba je 376 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Modlitba kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Modlitba z Timothy Keller – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Modlitba z Timothy Keller.

Populární vyhledávání: Modlitba pdf, stáhnout Modlitba pdf, stáhnout Modlitba knihu pdf, Modlitba kniha ve formátu pdf, zdarma Modlitba kniha ke stažení, zdarma Modlitba ebook ve formátu pdf, Modlitba knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Modlitba pdf? Jak mohu stáhnout Modlitba kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Modlitba zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Modlitba? stáhnout Modlitba epub, stáhnout Modlitba ebook epub, Modlitba e-kniha ve formátu epub, zdarma Modlitba ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Modlitba epub? Jak stáhnout knihu Modlitba ve formátu epub? Modlitba mobi, stáhnout Modlitba mobi, stáhnout Modlitba e-kniha mobi, Modlitba kniha ve formátu mobi, zdarma Modlitba ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Modlitba mobi? Jak mohu stáhnout knihu Modlitba v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Modlitba z Timothy Keller zdarma? Jak stáhnout Modlitba z Timothy Keller e-knihu zdarma?

Leave a Reply