Mořeplavec

Mořeplavec

Mořeplavec stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mořeplavec z Diana Gabaldon

 • Název knihy: Mořeplavec
 • Autor knihy: Diana Gabaldon
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 1104
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-7390-270-4
 • EAN: 9788073902704
 • Dostupné soubory: moreplavec-314043.pdf, moreplavec-314043.epub, moreplavec-314043.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mořeplavec v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mořeplavec z Diana Gabaldon

Od autorky dechberoucích bestsellerů Cizinka a Vážka v jantaru přichází pokračování této mimořádné ságy.

K vášnivému setkání Claire s Randallem došlo již dávno. Před dvaceti lety cestovala Claire zpět v čase do 18. století a do náruče galantního Skota jménem Jamie Fraser. Pak se vrátila do svého století, aby porodila jeho dítě. Věřila, že v tragické bitvě u Cullodenu zahynul. Přesto jna něj nikdy nezapomněla… a její tělo po něm ve snech stále touží.

Pak Claire zjistí, že Jamie přežil. Vrací se k němu spolu s jejich dcerou a je odhodlaná zůstat s ním v jeho době. Claire si musí zvolit svůj osud a najít odvahu čelit vášni a bolesti, které jí čekají. A také životu nebezpečným intrikám rozpoutaným v rozděleném Skotska. Čeká ji nebezpečná cesta do neznáma, která navždy zpečetí, nebo definitvně zničí jejich lásku.

Stáhnout Mořeplavec knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mořeplavec je 1104 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mořeplavec kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mořeplavec z Diana Gabaldon – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mořeplavec z Diana Gabaldon.

Populární vyhledávání: Mořeplavec pdf, stáhnout Mořeplavec pdf, stáhnout Mořeplavec knihu pdf, Mořeplavec kniha ve formátu pdf, zdarma Mořeplavec kniha ke stažení, zdarma Mořeplavec ebook ve formátu pdf, Mořeplavec knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mořeplavec pdf? Jak mohu stáhnout Mořeplavec kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mořeplavec zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mořeplavec? stáhnout Mořeplavec epub, stáhnout Mořeplavec ebook epub, Mořeplavec e-kniha ve formátu epub, zdarma Mořeplavec ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mořeplavec epub? Jak stáhnout knihu Mořeplavec ve formátu epub? Mořeplavec mobi, stáhnout Mořeplavec mobi, stáhnout Mořeplavec e-kniha mobi, Mořeplavec kniha ve formátu mobi, zdarma Mořeplavec ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mořeplavec mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mořeplavec v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mořeplavec z Diana Gabaldon zdarma? Jak stáhnout Mořeplavec z Diana Gabaldon e-knihu zdarma?

Leave a Reply