Moje Mateřství

Moje Mateřství

Moje Mateřství stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Moje Mateřství z Meghann Foye

 • Název knihy: Moje Mateřství
 • Autor knihy: Meghann Foye
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-7390-562-0
 • EAN: 9788073905620
 • Dostupné soubory: materstvi-314037.pdf, materstvi-314037.epub, materstvi-314037.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Moje Mateřství v dolní části stránky

Shrnutí knihy Moje Mateřství z Meghann Foye

Kniha k zamyšlení!

Stejně jako všichni v New Yorku, co dělají v médiích, i Liz funguje na koláčcích, kofeinu a koktejlech. Ale po třicítce, pořád bez dětí, si čím dál častěji prohlíží drahé kočárky v dětských časopisech a pozoruje maminky s dětmi.

Liz už roky tráví spousty hodin týdně navíc v práci, aby se spolupracovnice mohly věnovat dětem, a je z toho unavená. Takže když jeden den dostane ze stresu ranní nevolnosti, šéfům je to jasné – je těhotná! Liz všemožně podporují. Rozhodne se hrát tuhle hru na těhotnou.

Ve dne Liz nosí bříško z pěny a těhotenské šaty, večer vyráží na večeře, do klubů. Ale jak dlouho může tuhle hru hrát?

Když se blíží „porod", je Liz vyčerpána i nadšená. Má pocit viny i pocity, které prožije jen těhotná. Příběh o štěstí, úspěchu, rodině a lásce.

Stáhnout Moje Mateřství knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Moje Mateřství je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Moje Mateřství kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Moje Mateřství z Meghann Foye – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Moje Mateřství z Meghann Foye.

Populární vyhledávání: Moje Mateřství pdf, stáhnout Moje Mateřství pdf, stáhnout Moje Mateřství knihu pdf, Moje Mateřství kniha ve formátu pdf, zdarma Moje Mateřství kniha ke stažení, zdarma Moje Mateřství ebook ve formátu pdf, Moje Mateřství knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Moje Mateřství pdf? Jak mohu stáhnout Moje Mateřství kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Moje Mateřství zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Moje Mateřství? stáhnout Moje Mateřství epub, stáhnout Moje Mateřství ebook epub, Moje Mateřství e-kniha ve formátu epub, zdarma Moje Mateřství ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Moje Mateřství epub? Jak stáhnout knihu Moje Mateřství ve formátu epub? Moje Mateřství mobi, stáhnout Moje Mateřství mobi, stáhnout Moje Mateřství e-kniha mobi, Moje Mateřství kniha ve formátu mobi, zdarma Moje Mateřství ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Moje Mateřství mobi? Jak mohu stáhnout knihu Moje Mateřství v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Moje Mateřství z Meghann Foye zdarma? Jak stáhnout Moje Mateřství z Meghann Foye e-knihu zdarma?

Leave a Reply