Monasterium

Monasterium

Monasterium stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Monasterium z Andrea H. Jappová

 • Název knihy: Monasterium
 • Autor knihy: Andrea H. Jappová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 304
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-242-4070-1
 • EAN: 9788024240701
 • Dostupné soubory: monestarium-156111.pdf, monestarium-156111.epub, monestarium-156111.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Monasterium v dolní části stránky

Shrnutí knihy Monasterium z Andrea H. Jappová

Dávný příběh začíná v egyptské Alexandrii roku 1288: Arménský kupec náhodně získá mošnu s podivným obsahem, a aniž to tuší, podepíše si tím rozsudek smrti. Napínavý příběh se pak odehrává v roce 1307 v klášteře v Normandii. Mladá abatyše musí čelit všemožným intrikám, a navíc je jednoho dne je nalezena uškrcená mladá jeptiška. A dějí se další děsivé události. Souvisejí s obsahem dávno ztracené mošny? Poselství vyplývající z existence dvou záhadných pláten je zasazené do širšího rámce bojů o moc, které se odehrávají i uvnitř hradeb kláštera. Královna francouzské detektivky stvořila poutavý román, při jehož četbě mrazí.

Stáhnout Monasterium knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Monasterium je 304 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Monasterium kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Monasterium z Andrea H. Jappová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Monasterium z Andrea H. Jappová.

Populární vyhledávání: Monasterium pdf, stáhnout Monasterium pdf, stáhnout Monasterium knihu pdf, Monasterium kniha ve formátu pdf, zdarma Monasterium kniha ke stažení, zdarma Monasterium ebook ve formátu pdf, Monasterium knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Monasterium pdf? Jak mohu stáhnout Monasterium kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Monasterium zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Monasterium? stáhnout Monasterium epub, stáhnout Monasterium ebook epub, Monasterium e-kniha ve formátu epub, zdarma Monasterium ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Monasterium epub? Jak stáhnout knihu Monasterium ve formátu epub? Monasterium mobi, stáhnout Monasterium mobi, stáhnout Monasterium e-kniha mobi, Monasterium kniha ve formátu mobi, zdarma Monasterium ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Monasterium mobi? Jak mohu stáhnout knihu Monasterium v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Monasterium z Andrea H. Jappová zdarma? Jak stáhnout Monasterium z Andrea H. Jappová e-knihu zdarma?

Leave a Reply