Motivační prvky při práci se seniory

Motivační prvky při práci se seniory

Motivační prvky při práci se seniory stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Motivační prvky při práci se seniory z Dana Klevetová

 • Název knihy: Motivační prvky při práci se seniory
 • Autor knihy: Dana Klevetová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Sociologie
 • ISBN: 978-80-271-0102-3
 • EAN: 9788027101023
 • Dostupné soubory: motivacni-prvky-pri-praci-se-seniory-313008.pdf, motivacni-prvky-pri-praci-se-seniory-313008.epub, motivacni-prvky-pri-praci-se-seniory-313008.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Motivační prvky při práci se seniory v dolní části stránky

Shrnutí knihy Motivační prvky při práci se seniory z Dana Klevetová

Jedinečnost této publikace spočívá v uceleném pohledu na zlomové okamžiky, které mohou přicházet s přibývajícím věkem. Průvodcem celé knihy je klíčový pohled na čtyři pilíře našeho života. Co potřebuje naše tělo, co si dovolím prožívat, o čem rozhodovat? Jak nesu své omezení v situacích, které jsem doposud zvládal? Jaké mám role ve vztazích, které žiji, a kdo je mi oporou? Čtvrtý rozměr života je naše víra ve vlastní schopnosti přijmout situace, které mě nyní provázejí. Kniha nabízí praktické rady pro ošetřující personál ve zdravotnické a sociální sféře, jak obnovit kulturu lidství, která spočívá v uvědomění, že starý člověk potřeboval od nepaměti úctu, sociální jistotu a odpočinek.

Autorka pracuje již více než 30 let s osobami vyššího věku a obohacuje text vlastními kazuistikami. Kniha si klade za cíl nacházet vhodné metody a motivaci u jedinců s poruchami mobility a kognitivních funkcí a objevit skryté vnitřní síly, které vedou k udržení kvality života. Nechybí zde ani zhodnocení současné seniorské problematiky z psychosociálního pohledu a hledání možných cest k přijetí změn ve stáří.

Stáhnout Motivační prvky při práci se seniory knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Motivační prvky při práci se seniory je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Motivační prvky při práci se seniory kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Motivační prvky při práci se seniory z Dana Klevetová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Motivační prvky při práci se seniory z Dana Klevetová.

Populární vyhledávání: Motivační prvky při práci se seniory pdf, stáhnout Motivační prvky při práci se seniory pdf, stáhnout Motivační prvky při práci se seniory knihu pdf, Motivační prvky při práci se seniory kniha ve formátu pdf, zdarma Motivační prvky při práci se seniory kniha ke stažení, zdarma Motivační prvky při práci se seniory ebook ve formátu pdf, Motivační prvky při práci se seniory knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Motivační prvky při práci se seniory pdf? Jak mohu stáhnout Motivační prvky při práci se seniory kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Motivační prvky při práci se seniory zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Motivační prvky při práci se seniory? stáhnout Motivační prvky při práci se seniory epub, stáhnout Motivační prvky při práci se seniory ebook epub, Motivační prvky při práci se seniory e-kniha ve formátu epub, zdarma Motivační prvky při práci se seniory ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Motivační prvky při práci se seniory epub? Jak stáhnout knihu Motivační prvky při práci se seniory ve formátu epub? Motivační prvky při práci se seniory mobi, stáhnout Motivační prvky při práci se seniory mobi, stáhnout Motivační prvky při práci se seniory e-kniha mobi, Motivační prvky při práci se seniory kniha ve formátu mobi, zdarma Motivační prvky při práci se seniory ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Motivační prvky při práci se seniory mobi? Jak mohu stáhnout knihu Motivační prvky při práci se seniory v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Motivační prvky při práci se seniory z Dana Klevetová zdarma? Jak stáhnout Motivační prvky při práci se seniory z Dana Klevetová e-knihu zdarma?

Leave a Reply