Motorkářský deník

Motorkářský deník

Motorkářský deník stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Motorkářský deník z Eva Pojerová

 • Název knihy: Motorkářský deník
 • Autor knihy: Eva Pojerová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 112
 • Žánrové knihy: Mapy a průvodci
 • ISBN: 978-80-906771-0-4
 • EAN: 9788090677104
 • Dostupné soubory: motorkarsky-denik-312728.pdf, motorkarsky-denik-312728.epub, motorkarsky-denik-312728.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Motorkářský deník v dolní části stránky

Shrnutí knihy Motorkářský deník z Eva Pojerová

Skvělý, praktický dárek, který potěší každého motorkáře nebo motorkářku!   Unikátní, téměř ručně vyrobený deník, který obsahuje plánované motovýlety po Česku včetně ubytování, zajímavosti na trase, kontakty na vybrané servisy, přehled vytipovaných motoakcí, kalendárium 2017 – 2018 a týdenní diář. Nechybí ani poznámkový blok. V tomto praktickém deníku je možné naplánovat vlastní trasy nebo si do něj poznamenat akce, které nejsou v seznamu. Deník je obohacený fotografiemi a citáty. V mapce Česka se dají vyznačit navštívená místa. Do kapsy, která je na zadní obálce, si mohou vkládat vstupenky, účty za útratu v restauracích, doklady za benzín, zakoupené moto příslušenství, tedy vše, co by se nemělo ztratit nebo by si chtěli schovat na památku. Na konci sezony je tak možné vyhodnotit celoroční provoz nebo třeba jen zavzpomínat. Deník je vyroben v České republice a je jedinečně zpracovaný. Po otevření se sám nezavírá, vazba je pevná a perfektně funkční. Design by měl uspokojit i náročného spotřebitele. Navíc je balen v praktické, uzavíratelné plastové obálce, ve které nechybí ani propisovací tužka.   "Motore náš, jenž jsi nastartován, zvyš otáčky své…" – pro šťastnou cestu nechybí v úvodu ani Motorkářský otčenáš a prostor na nalepení fotografie moto miláčka. O vydavatelství Deníky a diáře.cz je nové vydavatelství, připravené vyrábět tématicky zajímavé publikace vždy s využitím české pracovní síly. Knihy jsou zpracovávané s nadšením, láskou a mají duši.

Stáhnout Motorkářský deník knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Motorkářský deník je 112 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Motorkářský deník kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Motorkářský deník z Eva Pojerová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Motorkářský deník z Eva Pojerová.

Populární vyhledávání: Motorkářský deník pdf, stáhnout Motorkářský deník pdf, stáhnout Motorkářský deník knihu pdf, Motorkářský deník kniha ve formátu pdf, zdarma Motorkářský deník kniha ke stažení, zdarma Motorkářský deník ebook ve formátu pdf, Motorkářský deník knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Motorkářský deník pdf? Jak mohu stáhnout Motorkářský deník kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Motorkářský deník zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Motorkářský deník? stáhnout Motorkářský deník epub, stáhnout Motorkářský deník ebook epub, Motorkářský deník e-kniha ve formátu epub, zdarma Motorkářský deník ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Motorkářský deník epub? Jak stáhnout knihu Motorkářský deník ve formátu epub? Motorkářský deník mobi, stáhnout Motorkářský deník mobi, stáhnout Motorkářský deník e-kniha mobi, Motorkářský deník kniha ve formátu mobi, zdarma Motorkářský deník ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Motorkářský deník mobi? Jak mohu stáhnout knihu Motorkářský deník v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Motorkářský deník z Eva Pojerová zdarma? Jak stáhnout Motorkářský deník z Eva Pojerová e-knihu zdarma?

Leave a Reply