Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc

Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc

Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc z Filip Španiel

 • Název knihy: Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc
 • Autor knihy: Filip Španiel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 382
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-7492-283-1
 • EAN: 9788074922831
 • Dostupné soubory: mozek-a-jeho-clovek-mysl-a-jeji-nemoc-313870.pdf, mozek-a-jeho-clovek-mysl-a-jeji-nemoc-313870.epub, mozek-a-jeho-clovek-mysl-a-jeji-nemoc-313870.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc z Filip Španiel

Publikace přináší koncentrovaný pohled na široké spektrum témat a otázek současného zkoumání mozku a mysli. Klíčové tematické okruhy se týkají nového poznání vztahu mozku a mysli, biologie chování, prožívání a vnímání podstaty sexuality a evolučních kořenů našich partnerských vztahů, mechanismu účinku psychoaktivních látek a problematiky duševních poruch včetně současných názorů na příčiny jejich vzniku.

Výzkum mozku a mysli obecně, ale specificky i mnoho z probíraných témat se těší pozornosti širší veřejnosti a médií a má zjevné aktuální společenské souvislosti. Kniha je proto koncipována pro zainteresovaného laika a obrací se i ke studentům a čtenářům z jiných akademických oborů, kteří se zajímají o antropologii, psychologii, neurobiologii, psychiatrii a evoluční biologii. Jednotlivé kapitoly přinášejí aktuální pohled na stav zkoumané problematiky a otevírají problémy a výzvy, kterým výzkum mozku a mysli čelí. Autorský kolektiv tvoří především vědečtí a kliničtí pracovníci Národního ústavu duševního zdraví a publikace současně přibližuje bádání a seznamuje s činností tohoto prestižního výzkumného pracoviště.

Stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc je 382 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc z Filip Španiel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc z Filip Španiel.

Populární vyhledávání: Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc pdf, stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc pdf, stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc knihu pdf, Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc kniha ve formátu pdf, zdarma Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc kniha ke stažení, zdarma Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc ebook ve formátu pdf, Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc pdf? Jak mohu stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc? stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc epub, stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc ebook epub, Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc e-kniha ve formátu epub, zdarma Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc epub? Jak stáhnout knihu Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc ve formátu epub? Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc mobi, stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc mobi, stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc e-kniha mobi, Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc kniha ve formátu mobi, zdarma Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc z Filip Španiel zdarma? Jak stáhnout Mozek a jeho člověk, mysl a její nemoc z Filip Španiel e-knihu zdarma?

Leave a Reply