Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy

Mozky pro armádu - Pozoruhodný svět vojenské vědy

Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy z Mary Roach

 • Název knihy: Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy
 • Autor knihy: Mary Roach
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-7252-699-4
 • EAN: 9788072526994
 • Dostupné soubory: mozky-pro-armadu-346216.pdf, mozky-pro-armadu-346216.epub, mozky-pro-armadu-346216.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy z Mary Roach

Jak to udělat, aby lidské bytosti i v extrémních podmínkách války zůstaly živé, bdělé, příčetné, zdravé a neprolezlé parazity?
Tato pozoruhodná kniha seznamuje čtenáře se světem vojenské vědy a s vědci, kteří bojují proti jedněm z nejúkladnějších nepřátel dnešních vojáků – panice, vyčerpání, vedru nebo třeba hluku.

V rámci zkoumání poškození sluchu a jeho vlivu na bojové schopnosti uskakuje autorka nepřátelské palbě po boku paintballového týmu amerických mariňáků. Vypravuje se do módního návrhářského studia armádní výzkumné základny v Naticku, aby se dozvěděla, proč zipy představují pro odstřelovače problém. Navštíví někdejší filmové studio, kde si budoucí medici cvičí ošetřování bojových ranění na hercích s amputovanými končetinami.

Odpovídá na otázky, které v žádné jiné knize věnované vojenství nenajdete:
Proč se výzkumná agentura DARPA zajímá o kachny?
V čem svatební šaty připomínají pyrotechnický oblek?
Proč jsou pro námořníky nebezpečnější krevety než žraloci?

Stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy z Mary Roach – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy z Mary Roach.

Populární vyhledávání: Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy pdf, stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy pdf, stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy knihu pdf, Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy kniha ve formátu pdf, zdarma Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy kniha ke stažení, zdarma Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy ebook ve formátu pdf, Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy pdf? Jak mohu stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy? stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy epub, stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy ebook epub, Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy e-kniha ve formátu epub, zdarma Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy epub? Jak stáhnout knihu Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy ve formátu epub? Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy mobi, stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy mobi, stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy e-kniha mobi, Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy kniha ve formátu mobi, zdarma Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy z Mary Roach zdarma? Jak stáhnout Mozky pro armádu – Pozoruhodný svět vojenské vědy z Mary Roach e-knihu zdarma?

Leave a Reply