Měsíční údolí

Měsíční údolí

Měsíční údolí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Měsíční údolí z Melanie Gideon

 • Název knihy: Měsíční údolí
 • Autor knihy: Melanie Gideon
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 478
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-7498-217-0
 • EAN: 9788074982170
 • Dostupné soubory: mesicni-udoli-313032.pdf, mesicni-udoli-313032.epub, mesicni-udoli-313032.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Měsíční údolí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Měsíční údolí z Melanie Gideon

To nejcennější, co máme, je čas.

Lux Lysanderová je uhoněná svobodná matka a špatně placená servírka. Před totálním zhroucením ji zachrání nabídka rodičů, aby si na dva týdny vyjela někam do přírody, že se jí postarají o čtyřletého syna.
Lux vyrazí tábořit do místa zvaného Měsíční údolí a užívá si volnosti. Uprostřed noci ji probudí zima, a když vyjde ze stanu obklopuje ji hustá mlha, z níž v dálce problikává světlo. Vydá se tím směrem a najednou se ocitá na prosluněné louce uprostřed skupiny lidí, jejichž oblečení, způsob mluvy i chování působí dojmem, jako by byli z jiných časů.
A pak si Lux uvědomí, že oni jsou z jiných časů.
Ocitla se v idylické komunitě, žijící v naprostém odloučení od světa. Jakmile v ní odezní šok, že se přesunula časem na začátek dvacátého století, začne si Lux užívat přirozenosti a nekomplikovanosti zdejšího života. Stres a vypětí moderní doby se rozplývají, namísto nich nastupuje klid a nebývalá energie.
Ke své neskonalé úlevě se může přesunovat v čase tam a zpět: od milovaného syna, který je bezezbytku dítětem moderních časů, ji to táhne zpátky na jediné místo, kde se cítí opravdu doma. Jak dlouho lze ovšem vést takto rozpolcený život?

Stáhnout Měsíční údolí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Měsíční údolí je 478 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Měsíční údolí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Měsíční údolí z Melanie Gideon – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Měsíční údolí z Melanie Gideon.

Populární vyhledávání: Měsíční údolí pdf, stáhnout Měsíční údolí pdf, stáhnout Měsíční údolí knihu pdf, Měsíční údolí kniha ve formátu pdf, zdarma Měsíční údolí kniha ke stažení, zdarma Měsíční údolí ebook ve formátu pdf, Měsíční údolí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Měsíční údolí pdf? Jak mohu stáhnout Měsíční údolí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Měsíční údolí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Měsíční údolí? stáhnout Měsíční údolí epub, stáhnout Měsíční údolí ebook epub, Měsíční údolí e-kniha ve formátu epub, zdarma Měsíční údolí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Měsíční údolí epub? Jak stáhnout knihu Měsíční údolí ve formátu epub? Měsíční údolí mobi, stáhnout Měsíční údolí mobi, stáhnout Měsíční údolí e-kniha mobi, Měsíční údolí kniha ve formátu mobi, zdarma Měsíční údolí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Měsíční údolí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Měsíční údolí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Měsíční údolí z Melanie Gideon zdarma? Jak stáhnout Měsíční údolí z Melanie Gideon e-knihu zdarma?

Leave a Reply