Městečka na dlani Královéhradecký kraj

Městečka na dlani Královéhradecký kraj

Městečka na dlani Královéhradecký kraj stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Městečka na dlani Královéhradecký kraj z Jakub Potůček

 • Název knihy: Městečka na dlani Královéhradecký kraj
 • Autor knihy: Jakub Potůček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 128
 • Žánrové knihy: Publikace ČR
 • ISBN: 978-80-87073-96-4
 • EAN: 9788087073964
 • Dostupné soubory: mestecka-na-dlani-kralovehradecky-kraj-316018.pdf, mestecka-na-dlani-kralovehradecky-kraj-316018.epub, mestecka-na-dlani-kralovehradecky-kraj-316018.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Městečka na dlani Královéhradecký kraj v dolní části stránky

Shrnutí knihy Městečka na dlani Královéhradecký kraj z Jakub Potůček

Mezi 48 městy kraje jsou městečka s několika stovkami respektive o něco málo více než tisícovkou obyvatel. Autorský tým Jakub Potůček (editor), Vladimíra Paterová, Petra Machová a Jan Tlučhoř píše o sedmi z nich. Na 128 stranách slovem i bohatým obrazovým materiálem představuje architektonické a kulturní bohatství Pilníkova, Stárkova a Železnice s jejich městskými památkovými zónami, dále Janské Lázně, Miletín, Pec pod Sněžkou a Vysoké Veselí, ve kterých jsou taktéž mnohé architektonické hodnoty, o nichž se jistě rádi také něco zajímavého dozvíte. Publikace o těchto malých městech nazýváme Městečka na dlani ….a název jsme si vypůjčili z románové prvotiny Jana Drdy Městečko na dlani odehrávající se v městečku Rukapáň. Věříme, že Vás zaujme svědectví o tom, kolik bohatství z dědictví našich předků se vejde na pomyslnou dlaň.

Stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Městečka na dlani Královéhradecký kraj je 128 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Městečka na dlani Královéhradecký kraj kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Městečka na dlani Královéhradecký kraj z Jakub Potůček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Městečka na dlani Královéhradecký kraj z Jakub Potůček.

Populární vyhledávání: Městečka na dlani Královéhradecký kraj pdf, stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj pdf, stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj knihu pdf, Městečka na dlani Královéhradecký kraj kniha ve formátu pdf, zdarma Městečka na dlani Královéhradecký kraj kniha ke stažení, zdarma Městečka na dlani Královéhradecký kraj ebook ve formátu pdf, Městečka na dlani Královéhradecký kraj knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj pdf? Jak mohu stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Městečka na dlani Královéhradecký kraj? stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj epub, stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj ebook epub, Městečka na dlani Královéhradecký kraj e-kniha ve formátu epub, zdarma Městečka na dlani Královéhradecký kraj ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Městečka na dlani Královéhradecký kraj epub? Jak stáhnout knihu Městečka na dlani Královéhradecký kraj ve formátu epub? Městečka na dlani Královéhradecký kraj mobi, stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj mobi, stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj e-kniha mobi, Městečka na dlani Královéhradecký kraj kniha ve formátu mobi, zdarma Městečka na dlani Královéhradecký kraj ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Městečka na dlani Královéhradecký kraj mobi? Jak mohu stáhnout knihu Městečka na dlani Královéhradecký kraj v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj z Jakub Potůček zdarma? Jak stáhnout Městečka na dlani Královéhradecký kraj z Jakub Potůček e-knihu zdarma?

Leave a Reply