Mstitel

Mstitel

Mstitel stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mstitel z Frederick Forsyth

 • Název knihy: Mstitel
 • Autor knihy: Frederick Forsyth
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Dobrodružství a western
 • ISBN: 978-80-242-5270-4
 • EAN: 9788024252704
 • Dostupné soubory: mstitel-273102.pdf, mstitel-273102.epub, mstitel-273102.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mstitel v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mstitel z Frederick Forsyth

Druhá světová válka, válka ve Vietnamu… Konflikty 20. století, v nichž muži bojující se zlem uzavírají přátelství na život a na smrt. Když pak jednoho z nich tragicky zasáhne krutá vražda, stejně nelidská, jako byly jiné zločiny spáchané na těch, kteří chtěli v 90. letech pomoci nešťastné Bosně, nemůže ji nechat bez odplaty. Obrací se tedy na svého dávného přítele… Po vrahovi se však jako by slehla zem. Osamělý mstitel má k dispozici jedinou nejasnou stopu, přesto pátrání po zabijákovi z bývalé Jugoslávie nevzdává. Nevědomky vede i nerovný boj s americkými zpravodajskými agenturami, které se snaží dostat jistého islámského teroristu… Děj nového Forsythova románu vrcholí 10. září 2001, v předvečer hrůzné akce teroristů v New Yorku. Zda lze proti zlu bojovat jiným zlem a jaká je ve světě plném násilí cena přátelství, to si už musí rozhodnout čtenář sám…

Stáhnout Mstitel knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mstitel je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mstitel kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mstitel z Frederick Forsyth – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mstitel z Frederick Forsyth.

Populární vyhledávání: Mstitel pdf, stáhnout Mstitel pdf, stáhnout Mstitel knihu pdf, Mstitel kniha ve formátu pdf, zdarma Mstitel kniha ke stažení, zdarma Mstitel ebook ve formátu pdf, Mstitel knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mstitel pdf? Jak mohu stáhnout Mstitel kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mstitel zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mstitel? stáhnout Mstitel epub, stáhnout Mstitel ebook epub, Mstitel e-kniha ve formátu epub, zdarma Mstitel ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mstitel epub? Jak stáhnout knihu Mstitel ve formátu epub? Mstitel mobi, stáhnout Mstitel mobi, stáhnout Mstitel e-kniha mobi, Mstitel kniha ve formátu mobi, zdarma Mstitel ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mstitel mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mstitel v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mstitel z Frederick Forsyth zdarma? Jak stáhnout Mstitel z Frederick Forsyth e-knihu zdarma?

Leave a Reply