Múza

Múza

Múza stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Múza z Jessie Burton

 • Název knihy: Múza
 • Autor knihy: Jessie Burton
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 464
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-257-2073-8
 • EAN: 9788025720738
 • Dostupné soubory: muza-315831.pdf, muza-315831.epub, muza-315831.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Múza v dolní části stránky

Shrnutí knihy Múza z Jessie Burton

Strhující příběh dvou žen plný záhad a zvratů se odehrává v Anglii šedesátých let dvacátého století a ve Španělsku koncem třicátých let. Do Londýna přijíždí Odelle, mladá absolventka univerzity na Trinidadu. Píše básně, ale musí prodávat boty. Má pocit, že štěstí jí konečně začíná přát, když získá místo písařky v galerii a seznámí se s mužem, jemuž matka odkázala pozoruhodný obraz – pravděpodobně mistrovské dílo španělského malíře Isaaca Roblese. Kolem obrazu houstne spleť záhad a klamů, takže Odelle brzy neví, komu může věřit a co je pravda. Klíč k ní se ztrácí někde v bouřlivých časech těsně před občanskou válkou ve Španělsku, kde v chudé vesnici spolu s rodiči tráví léto nadaná Olive, dcera vídeňského obchodníka s obrazy, a odkud pochází Isaac Robles, který se chce slávou vyrovnat Picassovi. Jedinečný dramatický příběh o ctižádosti, lásce a touze lidí více či méně talentovaných i o tom, jak naše životy nutně utváří doba, do níž jsme se narodili.

Stáhnout Múza knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Múza je 464 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Múza kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Múza z Jessie Burton – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Múza z Jessie Burton.

Populární vyhledávání: Múza pdf, stáhnout Múza pdf, stáhnout Múza knihu pdf, Múza kniha ve formátu pdf, zdarma Múza kniha ke stažení, zdarma Múza ebook ve formátu pdf, Múza knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Múza pdf? Jak mohu stáhnout Múza kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Múza zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Múza? stáhnout Múza epub, stáhnout Múza ebook epub, Múza e-kniha ve formátu epub, zdarma Múza ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Múza epub? Jak stáhnout knihu Múza ve formátu epub? Múza mobi, stáhnout Múza mobi, stáhnout Múza e-kniha mobi, Múza kniha ve formátu mobi, zdarma Múza ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Múza mobi? Jak mohu stáhnout knihu Múza v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Múza z Jessie Burton zdarma? Jak stáhnout Múza z Jessie Burton e-knihu zdarma?

Leave a Reply