Mýlit se je božské

Mýlit se je božské

Mýlit se je božské stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mýlit se je božské z Petr Blahut

 • Název knihy: Mýlit se je božské
 • Autor knihy: Petr Blahut
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 316
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-7239-328-2
 • EAN: 9788072393282
 • Dostupné soubory: mylit-se-je-bozske-314309.pdf, mylit-se-je-bozske-314309.epub, mylit-se-je-bozske-314309.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mýlit se je božské v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mýlit se je božské z Petr Blahut

Kniha analyzuje vývoj lidského myšlení ve vztahu k přírodě. V první části autor věnuje pozornost náboženskému, především křesťanskému pohledu na svět v kontextu současných environmentálních problémů. Klade si otázku, zdali může být křesťanství bez viny, pokud nás už dva tisíce let ponouká k podmaňování a naplňování Země, k panování nad ní. Zároveň nabízí propracovanou odpověď. Ve druhé, neméně závažné půli knihy je náboženství vykresleno jako jeden článek příčinného řetězce, jenž lidskou kulturu vystavěnou na principu nadřazenosti nad okolním světem směřuje ke globální ekologické krizi a k ohrožení samotné existence našeho druhu. Kniha přináší originální výklad dějin podle vztahu historických kultur k okolnímu světu, některé zcela nové pojmy a mnoho barvitých metafor. V konečném důsledku je odvážnou myšlenkovou syntézou o nás, o lidech, a o naší omylnosti.

Stáhnout Mýlit se je božské knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mýlit se je božské je 316 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mýlit se je božské kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mýlit se je božské z Petr Blahut – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mýlit se je božské z Petr Blahut.

Populární vyhledávání: Mýlit se je božské pdf, stáhnout Mýlit se je božské pdf, stáhnout Mýlit se je božské knihu pdf, Mýlit se je božské kniha ve formátu pdf, zdarma Mýlit se je božské kniha ke stažení, zdarma Mýlit se je božské ebook ve formátu pdf, Mýlit se je božské knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mýlit se je božské pdf? Jak mohu stáhnout Mýlit se je božské kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mýlit se je božské zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mýlit se je božské? stáhnout Mýlit se je božské epub, stáhnout Mýlit se je božské ebook epub, Mýlit se je božské e-kniha ve formátu epub, zdarma Mýlit se je božské ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mýlit se je božské epub? Jak stáhnout knihu Mýlit se je božské ve formátu epub? Mýlit se je božské mobi, stáhnout Mýlit se je božské mobi, stáhnout Mýlit se je božské e-kniha mobi, Mýlit se je božské kniha ve formátu mobi, zdarma Mýlit se je božské ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mýlit se je božské mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mýlit se je božské v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mýlit se je božské z Petr Blahut zdarma? Jak stáhnout Mýlit se je božské z Petr Blahut e-knihu zdarma?

Leave a Reply