Mysli jako Einstein

Mysli jako Einstein

Mysli jako Einstein stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mysli jako Einstein z Scott Thorpe

 • Název knihy: Mysli jako Einstein
 • Autor knihy: Scott Thorpe
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Sebezdokonalování a tréning mozku
 • ISBN: 978-80-7390-438-8
 • EAN: 9788073904388
 • Dostupné soubory: mysli-jako-einstein-313295.pdf, mysli-jako-einstein-313295.epub, mysli-jako-einstein-313295.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mysli jako Einstein v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mysli jako Einstein z Scott Thorpe

Kniha odhaluje důmyslné způsoby, jak řešit problémy pomocí technik, které užívali největší myslitelé historie jako je Albert Einstein, Alexander Graham Bell nebo Google. Díky kapitole o nejnovějších neurovědeckých objevech o myšlenkových pochodech a procesech kniha nabízí úžasná a originální řešení každodenních problémů ze sféry obchodu, tvůrčí práce,rodičovství a v neposlední řadě se naučíte, jak zlepšit vztahy na pracovišti i v rodině pomocí zábavných technik: Myšlení jako brouk – Uspořádání večírku – učení se pokeru – předstírání, že jste James Bond – nebo chování správného milionáře.

Stáhnout Mysli jako Einstein knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mysli jako Einstein je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mysli jako Einstein kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mysli jako Einstein z Scott Thorpe – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mysli jako Einstein z Scott Thorpe.

Populární vyhledávání: Mysli jako Einstein pdf, stáhnout Mysli jako Einstein pdf, stáhnout Mysli jako Einstein knihu pdf, Mysli jako Einstein kniha ve formátu pdf, zdarma Mysli jako Einstein kniha ke stažení, zdarma Mysli jako Einstein ebook ve formátu pdf, Mysli jako Einstein knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mysli jako Einstein pdf? Jak mohu stáhnout Mysli jako Einstein kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mysli jako Einstein zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mysli jako Einstein? stáhnout Mysli jako Einstein epub, stáhnout Mysli jako Einstein ebook epub, Mysli jako Einstein e-kniha ve formátu epub, zdarma Mysli jako Einstein ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mysli jako Einstein epub? Jak stáhnout knihu Mysli jako Einstein ve formátu epub? Mysli jako Einstein mobi, stáhnout Mysli jako Einstein mobi, stáhnout Mysli jako Einstein e-kniha mobi, Mysli jako Einstein kniha ve formátu mobi, zdarma Mysli jako Einstein ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mysli jako Einstein mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mysli jako Einstein v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mysli jako Einstein z Scott Thorpe zdarma? Jak stáhnout Mysli jako Einstein z Scott Thorpe e-knihu zdarma?

Leave a Reply