Mysli konaj zbohatni

Mysli konaj zbohatni

Mysli konaj zbohatni stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Mysli konaj zbohatni z Andy Winson

 • Název knihy: Mysli konaj zbohatni
 • Autor knihy: Andy Winson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 196
 • Žánrové knihy: Finance
 • ISBN: 978-80-971482-2-5
 • EAN: 9788097148225
 • Dostupné soubory: mysli-konaj-zbohatni-312613.pdf, mysli-konaj-zbohatni-312613.epub, mysli-konaj-zbohatni-312613.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Mysli konaj zbohatni v dolní části stránky

Shrnutí knihy Mysli konaj zbohatni z Andy Winson

Kniha Mysli, Konaj, Zbohatni vychádza z konceptu, že všetko bohatstvo sveta už je v nás, len ho cez všetky naučené „pravdy“ a mýty o peniazoch nevieme aktivovat. V knihe sa naučíte, ako tieto pseudopravdy vo svojej mysli nájsť, „prepísať“ a ako sa následne pomocou konkrétnych akčných krokov vydať v ústrety hojnosti a finančnej slobode.

Autor Andy Winson mal tú čest učiť sa naživo od najlepších svetových trénerov, ako je Anthony Robbins, Jack Canfield, Brian Tracy, Robert Dilts, Joseph McClendon III, T.Harv Ecker, Robert G. Allen a mnohých dalších. S väčšinou z nich sa pozná osobne a zistil, že tieto mimoriadne úspešné osobnosti niečo spája. Nasledujú rovnaký princíp, rovnakú cestu. Tú, ktorú opisuje, a na ktorú vás pozýva aj kniha Mysli, Konaj, Zbohatni.

Andyho špeciálne tréningy a „koučingy“ zažili tisícky ľudí vo viacerých krajinách Európy. Prednáša na školách pre študentov a pedagógov. Pôsobí ako „kouč“ vrcholových športovcov, lídrov a TOP manažérov firiem rôzneho zamerania. Je popredným slovenským šíriteľom (NLP) Neurolingvistického programovania a tiež jediným medzinárodne certifikovaným inštruktorom firewalkingu na Slovensku.Jeho životnou vášňou je pomáhať ľuďom, objavovať a rozvíjať ich skutočný potenciál na ceste k vytúženému životu, prebúdzať ich skryté sily a objavovať zdroje, ktoré sa v nich skrývajú.

Stáhnout Mysli konaj zbohatni knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Mysli konaj zbohatni je 196 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Mysli konaj zbohatni kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Mysli konaj zbohatni z Andy Winson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Mysli konaj zbohatni z Andy Winson.

Populární vyhledávání: Mysli konaj zbohatni pdf, stáhnout Mysli konaj zbohatni pdf, stáhnout Mysli konaj zbohatni knihu pdf, Mysli konaj zbohatni kniha ve formátu pdf, zdarma Mysli konaj zbohatni kniha ke stažení, zdarma Mysli konaj zbohatni ebook ve formátu pdf, Mysli konaj zbohatni knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Mysli konaj zbohatni pdf? Jak mohu stáhnout Mysli konaj zbohatni kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Mysli konaj zbohatni zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Mysli konaj zbohatni? stáhnout Mysli konaj zbohatni epub, stáhnout Mysli konaj zbohatni ebook epub, Mysli konaj zbohatni e-kniha ve formátu epub, zdarma Mysli konaj zbohatni ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Mysli konaj zbohatni epub? Jak stáhnout knihu Mysli konaj zbohatni ve formátu epub? Mysli konaj zbohatni mobi, stáhnout Mysli konaj zbohatni mobi, stáhnout Mysli konaj zbohatni e-kniha mobi, Mysli konaj zbohatni kniha ve formátu mobi, zdarma Mysli konaj zbohatni ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Mysli konaj zbohatni mobi? Jak mohu stáhnout knihu Mysli konaj zbohatni v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Mysli konaj zbohatni z Andy Winson zdarma? Jak stáhnout Mysli konaj zbohatni z Andy Winson e-knihu zdarma?

Leave a Reply