Na co Alice zapomněla

Na co Alice zapomněla

Na co Alice zapomněla stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Na co Alice zapomněla z Liane Moriarty

 • Název knihy: Na co Alice zapomněla
 • Autor knihy: Liane Moriarty
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 432
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-249-2729-9
 • EAN: 9788024927299
 • Dostupné soubory: na-co-alice-zapomnela-muze-vas-snad-potkat-neco-lepsiho-nez-ztrata-pameti-239791.pdf, na-co-alice-zapomnela-muze-vas-snad-potkat-neco-lepsiho-nez-ztrata-pameti-239791.epub, na-co-alice-zapomnela-muze-vas-snad-potkat-neco-lepsiho-nez-ztrata-pameti-239791.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Na co Alice zapomněla v dolní části stránky

Shrnutí knihy Na co Alice zapomněla z Liane Moriarty

Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě pořádnou bouli a myslí si, že je jí dvacet devět a čeká první dítě se svým superúžasným manželem Nickem. Jenomže pak se dozví, že se jí z paměti právě vymazalo deset let života a že je ve skutečnosti devětatřicetiletá neurotička, která nejraději tráví svůj volný čas v posilovně nebo na poradách školního výboru se ženami, jež kdysi nesnášela. Jak se to stalo, že se její život tak radikálně změnil? Proč ji její manžel nenávidí? Co tak hrozného provedla, že s ní její milovaná sestra skoro nemluví? A do toho si není schopná vůbec vzpomenout na svoje tři děti – ne, Alice se najednou vidí jinýma očima a ta nová žena, o které jí vyprávějí, se jí vůbec nezamlouvá. Najde způsob, aby se znovu stala tím člověkem, kterým bývala?

Stáhnout Na co Alice zapomněla knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Na co Alice zapomněla je 432 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Na co Alice zapomněla kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Na co Alice zapomněla z Liane Moriarty – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Na co Alice zapomněla z Liane Moriarty.

Populární vyhledávání: Na co Alice zapomněla pdf, stáhnout Na co Alice zapomněla pdf, stáhnout Na co Alice zapomněla knihu pdf, Na co Alice zapomněla kniha ve formátu pdf, zdarma Na co Alice zapomněla kniha ke stažení, zdarma Na co Alice zapomněla ebook ve formátu pdf, Na co Alice zapomněla knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Na co Alice zapomněla pdf? Jak mohu stáhnout Na co Alice zapomněla kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Na co Alice zapomněla zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Na co Alice zapomněla? stáhnout Na co Alice zapomněla epub, stáhnout Na co Alice zapomněla ebook epub, Na co Alice zapomněla e-kniha ve formátu epub, zdarma Na co Alice zapomněla ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Na co Alice zapomněla epub? Jak stáhnout knihu Na co Alice zapomněla ve formátu epub? Na co Alice zapomněla mobi, stáhnout Na co Alice zapomněla mobi, stáhnout Na co Alice zapomněla e-kniha mobi, Na co Alice zapomněla kniha ve formátu mobi, zdarma Na co Alice zapomněla ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Na co Alice zapomněla mobi? Jak mohu stáhnout knihu Na co Alice zapomněla v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Na co Alice zapomněla z Liane Moriarty zdarma? Jak stáhnout Na co Alice zapomněla z Liane Moriarty e-knihu zdarma?

Leave a Reply