Na Řece

Na Řece

Na Řece stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Na Řece z Taj-ťün Hejzlar

 • Název knihy: Na Řece
 • Autor knihy: Taj-ťün Hejzlar
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2011
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-242-3092-4
 • EAN: 9788024230924
 • Dostupné soubory: na-rece-25356.pdf, na-rece-25356.epub, na-rece-25356.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Na Řece v dolní části stránky

Shrnutí knihy Na Řece z Taj-ťün Hejzlar

První scéna románu připomíná tzv. nankingský masakr: Japonská armáda na přelomu let 1937/1938 obsadila část Číny a v této oblasti během několika měsíců zavraždila na 300 tisíc lidí… Hrdinkou a vypravěčkou je tehdy pětiletá dívka Skořicová, jedna z dcer z bohaté rodiny Li. Román je z valné části popisem útěku před japonskou armádou do náhradních bytů či domů… Otec odešel s konkubínou, protože žena mu nedala dědice. Chytrá a statečná matka se s dcerami probíjí okupovanou Čínou a dostávají to ze všech stran: od mužů, od bohatých, od starších… Kronika, odehrávající se na zlomu dvou epoch: na jedné straně tisíciletá tradice, na druhé straně vliv „moderní doby“ – mladé ženy už nerespektují své otce či starší, berou život do vlastních rukou. A někde poblíž, nepozorovaně zuří válka – a dá o sobě krutě vědět.

Stáhnout Na Řece knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Na Řece je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Na Řece kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Na Řece z Taj-ťün Hejzlar – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Na Řece z Taj-ťün Hejzlar.

Populární vyhledávání: Na Řece pdf, stáhnout Na Řece pdf, stáhnout Na Řece knihu pdf, Na Řece kniha ve formátu pdf, zdarma Na Řece kniha ke stažení, zdarma Na Řece ebook ve formátu pdf, Na Řece knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Na Řece pdf? Jak mohu stáhnout Na Řece kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Na Řece zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Na Řece? stáhnout Na Řece epub, stáhnout Na Řece ebook epub, Na Řece e-kniha ve formátu epub, zdarma Na Řece ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Na Řece epub? Jak stáhnout knihu Na Řece ve formátu epub? Na Řece mobi, stáhnout Na Řece mobi, stáhnout Na Řece e-kniha mobi, Na Řece kniha ve formátu mobi, zdarma Na Řece ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Na Řece mobi? Jak mohu stáhnout knihu Na Řece v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Na Řece z Taj-ťün Hejzlar zdarma? Jak stáhnout Na Řece z Taj-ťün Hejzlar e-knihu zdarma?

Leave a Reply