Na ostrově

Na ostrově

Na ostrově stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Na ostrově z Tracey Garvis Graves

 • Název knihy: Na ostrově
 • Autor knihy: Tracey Garvis Graves
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 312
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-249-2180-8
 • EAN: 9788024921808
 • Dostupné soubory: na-ostrove-147628.pdf, na-ostrove-147628.epub, na-ostrove-147628.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Na ostrově v dolní části stránky

Shrnutí knihy Na ostrově z Tracey Garvis Graves

Na Maledivy se většinou jezdí na dovolenou. Třicetiletá učitelka Anna však bude na jednom z jejich ostrovů trávit léto neobvyklým způsobem. Má pomoci šestnáctiletému Týdžejovi dohnat školu, kterou zameškal kvůli boji se zákeřnou chorobou. Ani Týdžej si nepředstavoval, že bude trávit prázdniny s rodiči někde daleko od Chicaga a kamarádů. A ještě k tomu ležením v učebnicích. Jenže letadlo s Týdžejem a Annou za mladíkovou rodinou nikdy nedorazí. Po ztroskotání hydroplánu skončí na opuštěném ostrově, odkázáni jeden na druhého. Debutový román mladé americké autorky, který se okamžitě po vydání stal bestsellerem.

Stáhnout Na ostrově knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Na ostrově je 312 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Na ostrově kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Na ostrově z Tracey Garvis Graves – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Na ostrově z Tracey Garvis Graves.

Populární vyhledávání: Na ostrově pdf, stáhnout Na ostrově pdf, stáhnout Na ostrově knihu pdf, Na ostrově kniha ve formátu pdf, zdarma Na ostrově kniha ke stažení, zdarma Na ostrově ebook ve formátu pdf, Na ostrově knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Na ostrově pdf? Jak mohu stáhnout Na ostrově kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Na ostrově zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Na ostrově? stáhnout Na ostrově epub, stáhnout Na ostrově ebook epub, Na ostrově e-kniha ve formátu epub, zdarma Na ostrově ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Na ostrově epub? Jak stáhnout knihu Na ostrově ve formátu epub? Na ostrově mobi, stáhnout Na ostrově mobi, stáhnout Na ostrově e-kniha mobi, Na ostrově kniha ve formátu mobi, zdarma Na ostrově ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Na ostrově mobi? Jak mohu stáhnout knihu Na ostrově v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Na ostrově z Tracey Garvis Graves zdarma? Jak stáhnout Na ostrově z Tracey Garvis Graves e-knihu zdarma?

Leave a Reply