Na periférii priateľstva

Na periférii priateľstva

Na periférii priateľstva stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Na periférii priateľstva z Katarína Koláriková Koňariková

 • Název knihy: Na periférii priateľstva
 • Autor knihy: Katarína Koláriková Koňariková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 214
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-8194-023-1
 • EAN: 9788081940231
 • Dostupné soubory: na-periferii-priatelstva-318054.pdf, na-periferii-priatelstva-318054.epub, na-periferii-priatelstva-318054.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Na periférii priateľstva v dolní části stránky

Shrnutí knihy Na periférii priateľstva z Katarína Koláriková Koňariková

Katarína Koláriková Koňariková (1982, Bratislava) do sveta literatúry vstúpila v roku 2001 básňami Výkriky a Samota v literárnej prílohe časopisu Slovo. Prozaicky debutovala v roku 2016 zbierkou poviedok Medzi riadkami (Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov). Jej nová zbierka Na periférii priateľstva obsahuje 16 poviedok s výrazným psycho/hororovitým charakterom, ale aj sentimentálnym rázom s mystickými prvkami a nádychom tajomstva. Základ príbehov je v nenápadnej skutočnej udalosti, ktorá autorku inšpirovala. Názov zbierky je odrazom myšlienok a situácii, v ktorých sa postavy dostávajú na hranu priateľstva a v poslednej chvíli, resp. vôbec si neuvedomia zradu zo strany priateľa. Iné z poviedok majú zas silné sociálne cítenie s nečakaným zvratom na konci. Príbeh poviedok udržuje čitateľa v napätí až do poslednej chvíle a necháva mu priestor, aby si záver urobil sám

Stáhnout Na periférii priateľstva knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Na periférii priateľstva je 214 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Na periférii priateľstva kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Na periférii priateľstva z Katarína Koláriková Koňariková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Na periférii priateľstva z Katarína Koláriková Koňariková.

Populární vyhledávání: Na periférii priateľstva pdf, stáhnout Na periférii priateľstva pdf, stáhnout Na periférii priateľstva knihu pdf, Na periférii priateľstva kniha ve formátu pdf, zdarma Na periférii priateľstva kniha ke stažení, zdarma Na periférii priateľstva ebook ve formátu pdf, Na periférii priateľstva knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Na periférii priateľstva pdf? Jak mohu stáhnout Na periférii priateľstva kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Na periférii priateľstva zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Na periférii priateľstva? stáhnout Na periférii priateľstva epub, stáhnout Na periférii priateľstva ebook epub, Na periférii priateľstva e-kniha ve formátu epub, zdarma Na periférii priateľstva ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Na periférii priateľstva epub? Jak stáhnout knihu Na periférii priateľstva ve formátu epub? Na periférii priateľstva mobi, stáhnout Na periférii priateľstva mobi, stáhnout Na periférii priateľstva e-kniha mobi, Na periférii priateľstva kniha ve formátu mobi, zdarma Na periférii priateľstva ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Na periférii priateľstva mobi? Jak mohu stáhnout knihu Na periférii priateľstva v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Na periférii priateľstva z Katarína Koláriková Koňariková zdarma? Jak stáhnout Na periférii priateľstva z Katarína Koláriková Koňariková e-knihu zdarma?

Leave a Reply