Na povrch Bílý

Na povrch Bílý

Na povrch Bílý stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Na povrch Bílý z Zlata Hálová

 • Název knihy: Na povrch Bílý
 • Autor knihy: Zlata Hálová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 60
 • Žánrové knihy: Česká, slovenská a lidová
 • ISBN: 978-80-87688-62-5
 • EAN: 9788087688625
 • Dostupné soubory: na-povrch-bily-313943.pdf, na-povrch-bily-313943.epub, na-povrch-bily-313943.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Na povrch Bílý v dolní části stránky

Shrnutí knihy Na povrch Bílý z Zlata Hálová

Druhá sbírka básní autorky, profesí psycholožky, jejíž psaní dlouho leželo v utajeném šuplíku. Sbírka má 2 části: Ztraceným láskám a Pocta Villonovi – tomu „nejbásnivějšímu ze všech zpustlíků“. Jeho vnitřní pravdivost a pádnost vyjádření, spojenou s úžasnou baladičností, autorka obdivovala (a stále obdivuje). Jako inspiraci svého mladého psaní ji přetavila do svých veršů, zvláště v básních nazývaných Písně (Píseň pro Katherine de Vauselles, Píseň mordýřská, Píseň rozmarná, Píseň sebemrskačská, a jiné.)
V této sbírce je několik básní také z posledních let, dosvědčujících, že šuplík skrývající verše je průběžně doplňován. .

Stáhnout Na povrch Bílý knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Na povrch Bílý je 60 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Na povrch Bílý kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Na povrch Bílý z Zlata Hálová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Na povrch Bílý z Zlata Hálová.

Populární vyhledávání: Na povrch Bílý pdf, stáhnout Na povrch Bílý pdf, stáhnout Na povrch Bílý knihu pdf, Na povrch Bílý kniha ve formátu pdf, zdarma Na povrch Bílý kniha ke stažení, zdarma Na povrch Bílý ebook ve formátu pdf, Na povrch Bílý knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Na povrch Bílý pdf? Jak mohu stáhnout Na povrch Bílý kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Na povrch Bílý zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Na povrch Bílý? stáhnout Na povrch Bílý epub, stáhnout Na povrch Bílý ebook epub, Na povrch Bílý e-kniha ve formátu epub, zdarma Na povrch Bílý ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Na povrch Bílý epub? Jak stáhnout knihu Na povrch Bílý ve formátu epub? Na povrch Bílý mobi, stáhnout Na povrch Bílý mobi, stáhnout Na povrch Bílý e-kniha mobi, Na povrch Bílý kniha ve formátu mobi, zdarma Na povrch Bílý ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Na povrch Bílý mobi? Jak mohu stáhnout knihu Na povrch Bílý v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Na povrch Bílý z Zlata Hálová zdarma? Jak stáhnout Na povrch Bílý z Zlata Hálová e-knihu zdarma?

Leave a Reply