Na první pohled

Na první pohled

Na první pohled stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Na první pohled z Danielle Steel

 • Název knihy: Na první pohled
 • Autor knihy: Danielle Steel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 384
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-2583-7
 • EAN: 9788024925837
 • Dostupné soubory: na-prvni-pohled-229423.pdf, na-prvni-pohled-229423.epub, na-prvni-pohled-229423.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Na první pohled v dolní části stránky

Shrnutí knihy Na první pohled z Danielle Steel

Pro osmačtyřicetiletou Timmii O’Neillovou jsou jarní a podzimní přehlídky modelové konfekce v New Yorku, Miláně, Londýně a Paříži vyvrcholením její tvrdé a náročné práce. Díky ohromnému talentu, citu pro módní trendy i pro podnikání vybudovala impérium s mezinárodní působností, dosáhla světového věhlasu a uznání. Ani úspěch a uznání jí ale nedají zapomenout na krušnou minulost a nevydařené manželství. V byznysu riskuje s nadšením, ale riskovat své srdce se bojí. V průběhu pařížského týdne módy však onemocní a v jejím životě se objeví šarmantní francouzský lékař. Přátelský vztah na bezpečnou vzdálenost mezi Paříží a Los Angeles přerůstá ve vášnivou, smyslnou lásku. Lze ale skloubit dva tak odlišné světy a dvě tak silné osobnosti, navíc když je Jean-Charles ženatý?

Stáhnout Na první pohled knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Na první pohled je 384 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Na první pohled kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Na první pohled z Danielle Steel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Na první pohled z Danielle Steel.

Populární vyhledávání: Na první pohled pdf, stáhnout Na první pohled pdf, stáhnout Na první pohled knihu pdf, Na první pohled kniha ve formátu pdf, zdarma Na první pohled kniha ke stažení, zdarma Na první pohled ebook ve formátu pdf, Na první pohled knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Na první pohled pdf? Jak mohu stáhnout Na první pohled kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Na první pohled zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Na první pohled? stáhnout Na první pohled epub, stáhnout Na první pohled ebook epub, Na první pohled e-kniha ve formátu epub, zdarma Na první pohled ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Na první pohled epub? Jak stáhnout knihu Na první pohled ve formátu epub? Na první pohled mobi, stáhnout Na první pohled mobi, stáhnout Na první pohled e-kniha mobi, Na první pohled kniha ve formátu mobi, zdarma Na první pohled ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Na první pohled mobi? Jak mohu stáhnout knihu Na první pohled v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Na první pohled z Danielle Steel zdarma? Jak stáhnout Na první pohled z Danielle Steel e-knihu zdarma?

Leave a Reply