Na shledanou tam nahoře

Na shledanou tam nahoře

Na shledanou tam nahoře stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Na shledanou tam nahoře z Pierre Lemaitre

 • Název knihy: Na shledanou tam nahoře
 • Autor knihy: Pierre Lemaitre
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 424
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-207-1582-1
 • EAN: 9788020715821
 • Dostupné soubory: na-shledanou-tam-nahore-230492.pdf, na-shledanou-tam-nahore-230492.epub, na-shledanou-tam-nahore-230492.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Na shledanou tam nahoře v dolní části stránky

Shrnutí knihy Na shledanou tam nahoře z Pierre Lemaitre

Píše se 2. listopad 1918, do konce války zbývá pár dnů. Zchudlý šlechtic, poručík Henri d´Aulnay-Pradelle, který je však mimořádně ambiciózní a kvůli uznání či povýšení ochotný jít i přes mrtvoly, žene svoji jednotku na nesmyslnou zteč kóty 311. Tato událost nerozlučitelně spojí i dva vojíny, Alberta Maillarda a Édouarda Péricourta. Jejich osudy sledujeme i po skončení války, stejně jako lukrativní zakázky firem, které se rozhodly vydělávat na smrti… Osud způsobí, že se Édouard s nenáviděným poručíkem ještě jednou setká. Roku 2013 získal autor za román prestižní Goncourtovu cenu.

Stáhnout Na shledanou tam nahoře knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Na shledanou tam nahoře je 424 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Na shledanou tam nahoře kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Na shledanou tam nahoře z Pierre Lemaitre – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Na shledanou tam nahoře z Pierre Lemaitre.

Populární vyhledávání: Na shledanou tam nahoře pdf, stáhnout Na shledanou tam nahoře pdf, stáhnout Na shledanou tam nahoře knihu pdf, Na shledanou tam nahoře kniha ve formátu pdf, zdarma Na shledanou tam nahoře kniha ke stažení, zdarma Na shledanou tam nahoře ebook ve formátu pdf, Na shledanou tam nahoře knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Na shledanou tam nahoře pdf? Jak mohu stáhnout Na shledanou tam nahoře kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Na shledanou tam nahoře zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Na shledanou tam nahoře? stáhnout Na shledanou tam nahoře epub, stáhnout Na shledanou tam nahoře ebook epub, Na shledanou tam nahoře e-kniha ve formátu epub, zdarma Na shledanou tam nahoře ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Na shledanou tam nahoře epub? Jak stáhnout knihu Na shledanou tam nahoře ve formátu epub? Na shledanou tam nahoře mobi, stáhnout Na shledanou tam nahoře mobi, stáhnout Na shledanou tam nahoře e-kniha mobi, Na shledanou tam nahoře kniha ve formátu mobi, zdarma Na shledanou tam nahoře ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Na shledanou tam nahoře mobi? Jak mohu stáhnout knihu Na shledanou tam nahoře v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Na shledanou tam nahoře z Pierre Lemaitre zdarma? Jak stáhnout Na shledanou tam nahoře z Pierre Lemaitre e-knihu zdarma?

Leave a Reply