Nákup a predaj

Nákup a predaj

Nákup a predaj stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nákup a predaj z Jaroslav Kita

 • Název knihy: Nákup a predaj
 • Autor knihy: Jaroslav Kita
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 232
 • Žánrové knihy: Reklama, marketing, obchod
 • ISBN: 978-80-8168-552-1
 • EAN: 9788081685521
 • Dostupné soubory: nakup-a-predaj-347151.pdf, nakup-a-predaj-347151.epub, nakup-a-predaj-347151.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nákup a predaj v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nákup a predaj z Jaroslav Kita

Cieľom publikácie je prispieť k poznaniu nákupu a predaja priemyselných podnikov ako základných obchodných funkcií podnikov, ich hlbších súvislostí, k vymedzeniu podstatných určení koncepcií nákupu a predaja, k pochopeniu potreby komplexnejšieho pohľadu na danú problematiku, a tým aj k vymedzeniu jej špecifických stránok. Má pomôcť pri prekonávaní niektorých zjednodušených interpretácií nákupu a predaja. Zároveň má ambíciu podporiť názor, podľa ktorého aplikácia marketingového prístupu v danej problematike vyžaduje zmenu kultúry v priemyselných podnikoch, a upozorniť na niektoré vzťahy a mechanizmy, ktoré môžu byť zdrojom zisku podniku. Učebnica prisudzuje veľký význam hľadaniu a realizácii obojstranne výhodných kooperatívnych vzťahov zákazník – dodávateľ. Aj napriek nedostatku štatistických údajov možno konštatovať, že v súčasnosti dochádza k rastúcemu trendu spolupráce medzi malými, strednými a veľkými podnikmi v rámci štátu a v medzinárodnom meradle. Rozvoj týchto možností spolupráce posilňuje nutnosť iných spôsobov vo vzťahoch medzi podnikmi, než sú jednoduché výmenné vzťahy. Učebnica je vhodná nielen pre študentov a učiteľov, ktorí v nej nájdu štruktúrovaný a didaktický manuál orientovaný na problematiku obchodných aktivít priemyselných podnikov, ale aj pre zamestnancov a manažérov podnikov, ktorí v nej nájdu odpovede na otázky v súvislosti s užitočnosťou praktizovania teoretických prístupov z oblasti nákupu a predaja.

Stáhnout Nákup a predaj knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nákup a predaj je 232 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nákup a predaj kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nákup a predaj z Jaroslav Kita – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nákup a predaj z Jaroslav Kita.

Populární vyhledávání: Nákup a predaj pdf, stáhnout Nákup a predaj pdf, stáhnout Nákup a predaj knihu pdf, Nákup a predaj kniha ve formátu pdf, zdarma Nákup a predaj kniha ke stažení, zdarma Nákup a predaj ebook ve formátu pdf, Nákup a predaj knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nákup a predaj pdf? Jak mohu stáhnout Nákup a predaj kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nákup a predaj zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nákup a predaj? stáhnout Nákup a predaj epub, stáhnout Nákup a predaj ebook epub, Nákup a predaj e-kniha ve formátu epub, zdarma Nákup a predaj ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nákup a predaj epub? Jak stáhnout knihu Nákup a predaj ve formátu epub? Nákup a predaj mobi, stáhnout Nákup a predaj mobi, stáhnout Nákup a predaj e-kniha mobi, Nákup a predaj kniha ve formátu mobi, zdarma Nákup a predaj ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nákup a predaj mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nákup a predaj v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nákup a predaj z Jaroslav Kita zdarma? Jak stáhnout Nákup a predaj z Jaroslav Kita e-knihu zdarma?

Leave a Reply