Naučte se fotografovat dobře krajiny

Naučte se fotografovat dobře krajiny

Naučte se fotografovat dobře krajiny stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Naučte se fotografovat dobře krajiny z Guy Edwardes

 • Název knihy: Naučte se fotografovat dobře krajiny
 • Autor knihy: Guy Edwardes
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 144
 • Žánrové knihy: Foto, video
 • ISBN: 978-80-7413-351-0
 • EAN: 9788074133510
 • Dostupné soubory: krajiny-naucte-se-fotografovat-dobre-100-rad-a-tipu-330480.pdf, krajiny-naucte-se-fotografovat-dobre-100-rad-a-tipu-330480.epub, krajiny-naucte-se-fotografovat-dobre-100-rad-a-tipu-330480.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Naučte se fotografovat dobře krajiny v dolní části stránky

Shrnutí knihy Naučte se fotografovat dobře krajiny z Guy Edwardes

4. upravený dotisk! Dobře fotografovat krajinu je snadné – pokud to umíte. Naučit se fotografovat dobře krajinu je také snadné – pokud se budete učit podle této knihy.

Guy Edwardes (www.guyedwardes.com) je známý anglický fotograf, specializující se na krajinu, volně žijící zvířata a cestovatelskou fotografii, organizátor řady fotografických kurzů po celém světě a autor několika úspěšných knih o fotografování. V této publikaci shrnuje základní informace a vysvětluje zásady krajinářské fotografie od požadavků na vybavení, obecných zásad, až po jemné finesy, které vašim snímkům dodají život, krásu i kouzlo neopakovatelného.

Vedle působivých fotografií je na knize cenný zejména „lidský“ přístup autora, který dokáže podat informace bez zbytečného mentorování, srozumitelným a přitom profesionálním způsobem. Stovka pečlivě vybraných tipů provede čtenáře vším, co potřebuje o krajinářské fotografii vědět, aby mohl začít samostatně a dobře fotografovat. Každý tip obsahuje dvě části: jedno obecné a praktické doporučení a potom fotografii a podrobný popis toho, jak fotografie vznikla a proč ji autor fotografoval právě tímto způsobem, co je na snímku zásadní a jak toho autor dosáhl. Fotografie v této knize jsou pořízeny nejen digitálními fotoaparáty, ale i fotoaparáty filmovými, a zájemci o fotografování na film tak také dostanou informace, které jsou v dnešním digitálním světě již obtížně dostupné.

Vyzdvihnout je třeba také to, že autor představuje fotografie i nám blízké krajiny, nikoliv exotické snímky běžným smrtelníkům nedostupné – jsou zde fotografie polí a luk, lesa nebo vesničky, jejichž obdobu najdete možná kousek od svého domova. Vedle klasických snímků krajin se autor věnuje i krajinným detailům, zmiňuje panoramatické snímky a poslední kapitola je věnována kreativní krajinářské fotografii.

Autor klade důraz na skutečně nedestruktivní pracovní postupy, které umožňují kdykoli provést změnu v nastavení jednotlivých filtrů a úprav. Ukáže mimo jiné i práci s inteligentními objekty, využívání filtru Camera Raw a celou řadu dalších pokročilých postupů, jejichž základem je práce na vrstvách a využití jejich vzájemného prolínání.

Druhá část knihy je tvořena několika komplexními projekty, kde autor provede čtenáře krok za krokem kompletním a detailním postupem od základních snímků až po dokončení celého díla.

Stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Naučte se fotografovat dobře krajiny je 144 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Naučte se fotografovat dobře krajiny kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Naučte se fotografovat dobře krajiny z Guy Edwardes – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Naučte se fotografovat dobře krajiny z Guy Edwardes.

Populární vyhledávání: Naučte se fotografovat dobře krajiny pdf, stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny pdf, stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny knihu pdf, Naučte se fotografovat dobře krajiny kniha ve formátu pdf, zdarma Naučte se fotografovat dobře krajiny kniha ke stažení, zdarma Naučte se fotografovat dobře krajiny ebook ve formátu pdf, Naučte se fotografovat dobře krajiny knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny pdf? Jak mohu stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Naučte se fotografovat dobře krajiny? stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny epub, stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny ebook epub, Naučte se fotografovat dobře krajiny e-kniha ve formátu epub, zdarma Naučte se fotografovat dobře krajiny ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Naučte se fotografovat dobře krajiny epub? Jak stáhnout knihu Naučte se fotografovat dobře krajiny ve formátu epub? Naučte se fotografovat dobře krajiny mobi, stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny mobi, stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny e-kniha mobi, Naučte se fotografovat dobře krajiny kniha ve formátu mobi, zdarma Naučte se fotografovat dobře krajiny ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Naučte se fotografovat dobře krajiny mobi? Jak mohu stáhnout knihu Naučte se fotografovat dobře krajiny v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny z Guy Edwardes zdarma? Jak stáhnout Naučte se fotografovat dobře krajiny z Guy Edwardes e-knihu zdarma?

Leave a Reply