Návrat na Moonlight Plains

Návrat na Moonlight Plains

Návrat na Moonlight Plains stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Návrat na Moonlight Plains z Barbara Hannay

 • Název knihy: Návrat na Moonlight Plains
 • Autor knihy: Barbara Hannay
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 376
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-269-0577-6
 • EAN: 9788026905776
 • Dostupné soubory: navrat-na-moonlight-plains-313265.pdf, navrat-na-moonlight-plains-313265.epub, navrat-na-moonlight-plains-313265.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Návrat na Moonlight Plains v dolní části stránky

Shrnutí knihy Návrat na Moonlight Plains z Barbara Hannay

V roce 1942, když jednotky japonské armády ohrožují severní Austrálii a chystají se napadnout Townsville, posílá dědeček mladou Kitty Martinovou do vnitrozemí na farmu Moonlight Plains. Avšak ani tam není uchráněna před nebezpečím války. Jednoho dne narazí na dva americké letce, jejichž letadlo se zřítilo poblíž farmy. Kitty musí rychle dospět, čelit válečné tragédii, ale i lásce, která se v jejím srdci zrodí…
O sedmdesát let později se Kittyin vnuk Luke rozhodne farmu, která babičce změnila život, zrenovovat. Mladá novinářka Sally Piperová má za úkol celou obnovu tohoto místa zdokumentovat a napsat o tom poutavý příběh. To, co na farmě odhalí, je pro ně šokující. Tajemství, které leželo bezpečně ukryté celých sedmdesát let, může zničit celou rodinu. Nebo snad odhalení pravdy bude neocenitelnou lekcí do budoucnosti?

Stáhnout Návrat na Moonlight Plains knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Návrat na Moonlight Plains je 376 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Návrat na Moonlight Plains kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Návrat na Moonlight Plains z Barbara Hannay – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Návrat na Moonlight Plains z Barbara Hannay.

Populární vyhledávání: Návrat na Moonlight Plains pdf, stáhnout Návrat na Moonlight Plains pdf, stáhnout Návrat na Moonlight Plains knihu pdf, Návrat na Moonlight Plains kniha ve formátu pdf, zdarma Návrat na Moonlight Plains kniha ke stažení, zdarma Návrat na Moonlight Plains ebook ve formátu pdf, Návrat na Moonlight Plains knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Návrat na Moonlight Plains pdf? Jak mohu stáhnout Návrat na Moonlight Plains kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Návrat na Moonlight Plains zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Návrat na Moonlight Plains? stáhnout Návrat na Moonlight Plains epub, stáhnout Návrat na Moonlight Plains ebook epub, Návrat na Moonlight Plains e-kniha ve formátu epub, zdarma Návrat na Moonlight Plains ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Návrat na Moonlight Plains epub? Jak stáhnout knihu Návrat na Moonlight Plains ve formátu epub? Návrat na Moonlight Plains mobi, stáhnout Návrat na Moonlight Plains mobi, stáhnout Návrat na Moonlight Plains e-kniha mobi, Návrat na Moonlight Plains kniha ve formátu mobi, zdarma Návrat na Moonlight Plains ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Návrat na Moonlight Plains mobi? Jak mohu stáhnout knihu Návrat na Moonlight Plains v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Návrat na Moonlight Plains z Barbara Hannay zdarma? Jak stáhnout Návrat na Moonlight Plains z Barbara Hannay e-knihu zdarma?

Leave a Reply