Nebe na zemi

Nebe na zemi

Nebe na zemi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nebe na zemi z Jiřina Slámová

 • Název knihy: Nebe na zemi
 • Autor knihy: Jiřina Slámová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 238
 • Žánrové knihy: Astrologie a esoterika
 • ISBN: 978802547747
 • EAN: 9788025474747
 • Dostupné soubory: nebe-na-zemi-313937.pdf, nebe-na-zemi-313937.epub, nebe-na-zemi-313937.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nebe na zemi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nebe na zemi z Jiřina Slámová

Kniha obsahuje celkem 33 originálních poselství od dosud neznámých archandělů. Přinášejí návody jak očistit a odlehčit svůj život od všeho, co nás poškozuje a brání nám ve spokojenosti. Celá planeta prochází důležitými změnami které mají vyvrcholit v roce 2012 a archandělé nás těmito změnami provedou krok za krokem a poskytnou nám potřebné rady, návody a hlavně ochranu. Dostanou se vám do rukou velmi cenné informace. Většinou je třeba se k některým sdělením opakovaně vracet a souvislosti se ukáží až po nějakém čase. Poselství jsou předávána i při přednáškách a tvoří základ seminářů Archandělského Reiki, které jsou obohaceny novými vysoce účinnými archandělskými symboly. Stále více lidí je připraveno se s pomocí archandělů pustit do odhalování svých dosud nepoznaných schopností. Učíme se prožívat vlastní štěstí a řídit svůj život ve smyslu bezpodmínečné lásky k sobě, ke všemu a ke všem. Učíme se utišit nekonečné vnitřní boje a konečně se smířit sami se sebou. Pak jsme schopni přijmout sebe, druhé lidi a život takový jaký je. Pak pochopíme, že si svou realitu vytváříme sami podle svých svobodných rozhodnutí. Můžete se vydat na radostnou cestu, jejíž cílem jste vy sami. Nechť archandělé vedou vaše kroky.

Stáhnout Nebe na zemi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nebe na zemi je 238 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nebe na zemi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nebe na zemi z Jiřina Slámová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nebe na zemi z Jiřina Slámová.

Populární vyhledávání: Nebe na zemi pdf, stáhnout Nebe na zemi pdf, stáhnout Nebe na zemi knihu pdf, Nebe na zemi kniha ve formátu pdf, zdarma Nebe na zemi kniha ke stažení, zdarma Nebe na zemi ebook ve formátu pdf, Nebe na zemi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nebe na zemi pdf? Jak mohu stáhnout Nebe na zemi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nebe na zemi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nebe na zemi? stáhnout Nebe na zemi epub, stáhnout Nebe na zemi ebook epub, Nebe na zemi e-kniha ve formátu epub, zdarma Nebe na zemi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nebe na zemi epub? Jak stáhnout knihu Nebe na zemi ve formátu epub? Nebe na zemi mobi, stáhnout Nebe na zemi mobi, stáhnout Nebe na zemi e-kniha mobi, Nebe na zemi kniha ve formátu mobi, zdarma Nebe na zemi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nebe na zemi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nebe na zemi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nebe na zemi z Jiřina Slámová zdarma? Jak stáhnout Nebe na zemi z Jiřina Slámová e-knihu zdarma?

Leave a Reply