Nedamovský poltergeist

Nedamovský poltergeist

Nedamovský poltergeist stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nedamovský poltergeist z Slávek Boura

 • Název knihy: Nedamovský poltergeist
 • Autor knihy: Slávek Boura
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7517-015-6
 • EAN: 9788075170156
 • Dostupné soubory: nedamovsky-poltergeist-328303.pdf, nedamovsky-poltergeist-328303.epub, nedamovsky-poltergeist-328303.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nedamovský poltergeist v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nedamovský poltergeist z Slávek Boura

Autor čerpá z osobního kontaktu s paranormálním jevem, entitou zvanou poltergeist, na
pozadí vztahů rodiny majitelky nemovitosti, kde se entita usadila na 6 dní v obci Nedamov u Dubí na Českolipsku, pár kilometrů od proslulého mystického hradu Houska. Nemovitost vyhořela za nejasných okolností a v době vysoké aktivity entity došlo k mnoha výskytů letících předmětů i s útokem na člověka, na čtyřicet samovznícení, a to často i před svědky. Vzhledem k četným samovznícením, byly povolány složky HZS, policie, kriminální policie a specializovaný oddíl na vyhledávání akcelerantů hoření, včetně zvlášť vycvičeného psa. Následovně výskyt entity byl konzultován s dalšími odborníky z oblasti vědy i paranormálních jevů. Výskyt entity se dostal do médií ve zpravodajství v hlavním vysílacím čase Prima TV a Barrandov TV. Autor nepopisuje jen sled událostí a atmosféru plnou strachu, obav a očekávání, ale především se opírá o emocionalitu rodinných vztahů, které zřejmě aktivovaly manifestaci entit. Součástí knihy je k dispozici faksimile oficiálního vyjádření Policie ČR, tři fotografie údajné entity, katolická žehnací modlitba v plném rozsahu, satanistický rituál a odborné vyjádření psychotroničky. Tento román je v kategorii beletrie jedinečný a unikátní pro laickou i odbornou veřejnost, pro milovníky záhad i mezilidských vztahů.

Stáhnout Nedamovský poltergeist knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nedamovský poltergeist je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nedamovský poltergeist kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nedamovský poltergeist z Slávek Boura – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nedamovský poltergeist z Slávek Boura.

Populární vyhledávání: Nedamovský poltergeist pdf, stáhnout Nedamovský poltergeist pdf, stáhnout Nedamovský poltergeist knihu pdf, Nedamovský poltergeist kniha ve formátu pdf, zdarma Nedamovský poltergeist kniha ke stažení, zdarma Nedamovský poltergeist ebook ve formátu pdf, Nedamovský poltergeist knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nedamovský poltergeist pdf? Jak mohu stáhnout Nedamovský poltergeist kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nedamovský poltergeist zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nedamovský poltergeist? stáhnout Nedamovský poltergeist epub, stáhnout Nedamovský poltergeist ebook epub, Nedamovský poltergeist e-kniha ve formátu epub, zdarma Nedamovský poltergeist ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nedamovský poltergeist epub? Jak stáhnout knihu Nedamovský poltergeist ve formátu epub? Nedamovský poltergeist mobi, stáhnout Nedamovský poltergeist mobi, stáhnout Nedamovský poltergeist e-kniha mobi, Nedamovský poltergeist kniha ve formátu mobi, zdarma Nedamovský poltergeist ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nedamovský poltergeist mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nedamovský poltergeist v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nedamovský poltergeist z Slávek Boura zdarma? Jak stáhnout Nedamovský poltergeist z Slávek Boura e-knihu zdarma?

Leave a Reply