Nedosáhneš na dno

Nedosáhneš na dno

Nedosáhneš na dno stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nedosáhneš na dno z Pavel Sekyrka

 • Název knihy: Nedosáhneš na dno
 • Autor knihy: Pavel Sekyrka
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 304
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7243-946-1
 • EAN: 9788072439461
 • Dostupné soubory: nedosahnes-na-dno-316281.pdf, nedosahnes-na-dno-316281.epub, nedosahnes-na-dno-316281.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nedosáhneš na dno v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nedosáhneš na dno z Pavel Sekyrka

Román Nedosáhneš na dno zavede čtenáře do jihočeského Písku roku 1991. Zde se začínají odvíjet osudy několika postav, které jsou vlivem porevolučních událostí nuceny stanout tváří v tvář padesát let starým událostem. Valerie Zajíčková, bývalá vězeňkyně nacistických koncentračních táborů, sdílí společnou domácnost se svou nedávno rozvedenou dcerou Janou a vnučkou Kristýnou. Janina náhlá nemoc a Valeriin následný zápas o její záchranu dovede zúčastněné díky náhodě až na špičkové klinické pracoviště do bavorského Mnichova. Zde se však Valerie dostane do střetu se starým operatérem, bývalým členem SS, a odmítne nechat Janu na klinice operovat. Mísí se v ní pocity matky bojující o záchranu vlastní dcery a zároveň pocity člověka, kterému hluboké morální přesvědčení brání dát souhlas k léčbě. Rozsudek, který se od Valerie čeká, je zásadní. Přitom netuší, nakolik svým rozhodnutím změní život sobě, své rodině a letitým přátelům.

Stáhnout Nedosáhneš na dno knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nedosáhneš na dno je 304 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nedosáhneš na dno kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nedosáhneš na dno z Pavel Sekyrka – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nedosáhneš na dno z Pavel Sekyrka.

Populární vyhledávání: Nedosáhneš na dno pdf, stáhnout Nedosáhneš na dno pdf, stáhnout Nedosáhneš na dno knihu pdf, Nedosáhneš na dno kniha ve formátu pdf, zdarma Nedosáhneš na dno kniha ke stažení, zdarma Nedosáhneš na dno ebook ve formátu pdf, Nedosáhneš na dno knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nedosáhneš na dno pdf? Jak mohu stáhnout Nedosáhneš na dno kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nedosáhneš na dno zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nedosáhneš na dno? stáhnout Nedosáhneš na dno epub, stáhnout Nedosáhneš na dno ebook epub, Nedosáhneš na dno e-kniha ve formátu epub, zdarma Nedosáhneš na dno ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nedosáhneš na dno epub? Jak stáhnout knihu Nedosáhneš na dno ve formátu epub? Nedosáhneš na dno mobi, stáhnout Nedosáhneš na dno mobi, stáhnout Nedosáhneš na dno e-kniha mobi, Nedosáhneš na dno kniha ve formátu mobi, zdarma Nedosáhneš na dno ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nedosáhneš na dno mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nedosáhneš na dno v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nedosáhneš na dno z Pavel Sekyrka zdarma? Jak stáhnout Nedosáhneš na dno z Pavel Sekyrka e-knihu zdarma?

Leave a Reply