Nehoda

Nehoda

Nehoda stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nehoda z Chris Pavone

 • Název knihy: Nehoda
 • Autor knihy: Chris Pavone
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 376
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-5026-7
 • EAN: 9788024250267
 • Dostupné soubory: nehoda-258494.pdf, nehoda-258494.epub, nehoda-258494.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nehoda v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nehoda z Chris Pavone

„Pokud milujete nervy drásající příběhy, letos jsem žádný lepší než tenhle nečetl.“ Stephen King

Na začátku byl rukopis. Anonymní příběh nazvaný Nehoda. Kdokoli si ho přečetl, okamžitě věděl, že tenhle text změní svět. Že tomu, kdo ho vydá, přinese obrovský zisk. Ale kdokoli zná jeho obsah, ten se rázem dostává do smrtelného nebezpečí – a morálního konfliktu. Newyorská literární agentka Isabel Reedová či Hayden Grey, zástupce CIA v Kodani, o tom vědí své. A pak je tu pochopitelně autor, ukrytý v Curychu a čekající, až jeho kniha vyjde…
Nehoda odkrývá ledacos ze života mocných a vlivných lidí. Putuje napříč vydavatelstvími a zachraňuje či ničí kariéry a společnosti. A donutí každého konfrontovat své představy o sobě se svým skutečným já.
Nehoda je nový působivý, důmyslný a mnohovrstevný thriller Chrise Pavoneho (držitele prestižních cen Edward Award a Anthony Award za debut Bez domova). Thriller, před nímž neutečete – nebo uděláte velkou chybu.

Stáhnout Nehoda knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nehoda je 376 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nehoda kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nehoda z Chris Pavone – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nehoda z Chris Pavone.

Populární vyhledávání: Nehoda pdf, stáhnout Nehoda pdf, stáhnout Nehoda knihu pdf, Nehoda kniha ve formátu pdf, zdarma Nehoda kniha ke stažení, zdarma Nehoda ebook ve formátu pdf, Nehoda knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nehoda pdf? Jak mohu stáhnout Nehoda kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nehoda zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nehoda? stáhnout Nehoda epub, stáhnout Nehoda ebook epub, Nehoda e-kniha ve formátu epub, zdarma Nehoda ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nehoda epub? Jak stáhnout knihu Nehoda ve formátu epub? Nehoda mobi, stáhnout Nehoda mobi, stáhnout Nehoda e-kniha mobi, Nehoda kniha ve formátu mobi, zdarma Nehoda ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nehoda mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nehoda v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nehoda z Chris Pavone zdarma? Jak stáhnout Nehoda z Chris Pavone e-knihu zdarma?

Leave a Reply