Nejdelší jízda

Nejdelší jízda

Nejdelší jízda stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nejdelší jízda z Nicholas Sparks

 • Název knihy: Nejdelší jízda
 • Autor knihy: Nicholas Sparks
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 432
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-2471-7
 • EAN: 9788024924717
 • Dostupné soubory: nejdelsi-jizda-207458.pdf, nejdelsi-jizda-207458.epub, nejdelsi-jizda-207458.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nejdelší jízda v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nejdelší jízda z Nicholas Sparks

Jednadevadesátiletý Ira Levinson chce ještě naposledy zajet do hor na místo, kde strávil s milovanou Ruth líbánky. V hustém sněžení však přehlédne zatáčku. Na zledovatělém srázu se zlomenou rukou a rozbitou hlavou nezbývá Irovi než doufat, že si auta někdo všimne a zachrání ho. Při vědomí ho udržují vzpomínky na manželku, která zemřela před devíti lety. O pár desítek kilometrů dál se Sophia Danková, dcera slovenského emigranta a Francouzky, poprvé v životě jede podívat na býčí rodeo, aby přišla na jiné myšlenky po nepříjemném rozchodu. Seznámí se s vítězem závodu, sympatickým kovbojem Lukem. Luke žije jen s matkou na ranči, stará se o dobytek, koně, pěstuje zeleninu, stromy, každý den tvrdě pracuje, aby rodinný majetek ve finančních nesnázích zachránil. Sophia se ocitá ve světě, jenž má jen pramálo společného s pohodlným životem studentky dějin umění. Navíc Luke skrývá tajemství, které by mohlo jejich vztah ukončit. Ira a Ruth. Luke a Sophia. Dvě dvojice, jejichž osudy se nečekaně propletou. Kdo koho vlastně zachrání?

Stáhnout Nejdelší jízda knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nejdelší jízda je 432 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nejdelší jízda kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nejdelší jízda z Nicholas Sparks – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nejdelší jízda z Nicholas Sparks.

Populární vyhledávání: Nejdelší jízda pdf, stáhnout Nejdelší jízda pdf, stáhnout Nejdelší jízda knihu pdf, Nejdelší jízda kniha ve formátu pdf, zdarma Nejdelší jízda kniha ke stažení, zdarma Nejdelší jízda ebook ve formátu pdf, Nejdelší jízda knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nejdelší jízda pdf? Jak mohu stáhnout Nejdelší jízda kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nejdelší jízda zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nejdelší jízda? stáhnout Nejdelší jízda epub, stáhnout Nejdelší jízda ebook epub, Nejdelší jízda e-kniha ve formátu epub, zdarma Nejdelší jízda ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nejdelší jízda epub? Jak stáhnout knihu Nejdelší jízda ve formátu epub? Nejdelší jízda mobi, stáhnout Nejdelší jízda mobi, stáhnout Nejdelší jízda e-kniha mobi, Nejdelší jízda kniha ve formátu mobi, zdarma Nejdelší jízda ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nejdelší jízda mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nejdelší jízda v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nejdelší jízda z Nicholas Sparks zdarma? Jak stáhnout Nejdelší jízda z Nicholas Sparks e-knihu zdarma?

Leave a Reply