Nela a růžová velryba

Nela a růžová velryba

Nela a růžová velryba stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nela a růžová velryba z Andrea Tachezy

 • Název knihy: Nela a růžová velryba
 • Autor knihy: Andrea Tachezy
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 120
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-204-3847-8
 • EAN: 9788020438478
 • Dostupné soubory: nela-a-ruzova-velryba-313977.pdf, nela-a-ruzova-velryba-313977.epub, nela-a-ruzova-velryba-313977.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nela a růžová velryba v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nela a růžová velryba z Andrea Tachezy

Malá Nela žije s rodiči v krásném domě u moře,
ale často je smutná, protože nemá žádného
kamaráda. Netuší, že blízko ní v moři žije malá
růžová velryba Lily, která má podobný problém.
Všechny velrybí děti až na malého Tomíka
se jí smějí kvůli odlišné barvě. Jednoho
dne se Lily zatoulá k pobřeží, setká se s Nelou
a padnou si do oka. Brzy jejich přátelství
projde zatěžkávací zkouškou. Maminka Lily
uvízne u břehu a Nela musí své nevěřící rodiče
přesvědčit o tom, že zde velryby skutečně
žijí a jedna z nich potřebuje pomoc. Jednoduše
a vtipně vyprávěný příběh o neobyčejném
setkání přináší dětem i skryté poselství o bohatství,
které se ukrývá pod hladinou moře
a o potřebě jej ochraňovat.

Stáhnout Nela a růžová velryba knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nela a růžová velryba je 120 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nela a růžová velryba kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nela a růžová velryba z Andrea Tachezy – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nela a růžová velryba z Andrea Tachezy.

Populární vyhledávání: Nela a růžová velryba pdf, stáhnout Nela a růžová velryba pdf, stáhnout Nela a růžová velryba knihu pdf, Nela a růžová velryba kniha ve formátu pdf, zdarma Nela a růžová velryba kniha ke stažení, zdarma Nela a růžová velryba ebook ve formátu pdf, Nela a růžová velryba knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nela a růžová velryba pdf? Jak mohu stáhnout Nela a růžová velryba kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nela a růžová velryba zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nela a růžová velryba? stáhnout Nela a růžová velryba epub, stáhnout Nela a růžová velryba ebook epub, Nela a růžová velryba e-kniha ve formátu epub, zdarma Nela a růžová velryba ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nela a růžová velryba epub? Jak stáhnout knihu Nela a růžová velryba ve formátu epub? Nela a růžová velryba mobi, stáhnout Nela a růžová velryba mobi, stáhnout Nela a růžová velryba e-kniha mobi, Nela a růžová velryba kniha ve formátu mobi, zdarma Nela a růžová velryba ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nela a růžová velryba mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nela a růžová velryba v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nela a růžová velryba z Andrea Tachezy zdarma? Jak stáhnout Nela a růžová velryba z Andrea Tachezy e-knihu zdarma?

Leave a Reply