Nemocní z léků

Nemocní z léků

Nemocní z léků stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nemocní z léků z Cornelia Stolze

 • Název knihy: Nemocní z léků
 • Autor knihy: Cornelia Stolze
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 264
 • Žánrové knihy: Ostatní nemoci
 • ISBN: 978-80-249-2994-1
 • EAN: 9788024929941
 • Dostupné soubory: nemocni-z-leku-272358.pdf, nemocni-z-leku-272358.epub, nemocni-z-leku-272358.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nemocní z léků v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nemocní z léků z Cornelia Stolze

Léky uzdravují? Kéž by! Ve skutečnosti mnohé prostředky prospívají méně, než se dosud předpokládalo, a často dokonce vyvolávají nejrůznější nemoci. Ať už jde o vysoký tlak, Parkinsonovu chorobu nebo demenci – za některými zdravotními potížemi se neskrývají tělesné nebo duševní vady, nýbrž vedlejší účinky léků konzumovaných ve velkém.
Následkem je chybná diagnóza a špatná terapie, jež má trvalé následky.
Autorka ukazuje, proč nejsou léky zdaleka tak neškodné, jak se domníváme – a zároveň předkládá, co může každý z nás udělat pro to, aby s nimi zacházel bezpečně.

Stáhnout Nemocní z léků knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nemocní z léků je 264 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nemocní z léků kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nemocní z léků z Cornelia Stolze – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nemocní z léků z Cornelia Stolze.

Populární vyhledávání: Nemocní z léků pdf, stáhnout Nemocní z léků pdf, stáhnout Nemocní z léků knihu pdf, Nemocní z léků kniha ve formátu pdf, zdarma Nemocní z léků kniha ke stažení, zdarma Nemocní z léků ebook ve formátu pdf, Nemocní z léků knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nemocní z léků pdf? Jak mohu stáhnout Nemocní z léků kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nemocní z léků zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nemocní z léků? stáhnout Nemocní z léků epub, stáhnout Nemocní z léků ebook epub, Nemocní z léků e-kniha ve formátu epub, zdarma Nemocní z léků ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nemocní z léků epub? Jak stáhnout knihu Nemocní z léků ve formátu epub? Nemocní z léků mobi, stáhnout Nemocní z léků mobi, stáhnout Nemocní z léků e-kniha mobi, Nemocní z léků kniha ve formátu mobi, zdarma Nemocní z léků ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nemocní z léků mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nemocní z léků v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nemocní z léků z Cornelia Stolze zdarma? Jak stáhnout Nemocní z léků z Cornelia Stolze e-knihu zdarma?

Leave a Reply