Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti

Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita - Zápory i klady ADHD v dospělosti

Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti z Drahomíra Jucovičová

 • Název knihy: Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti
 • Autor knihy: Drahomíra Jucovičová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 168
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-271-0204-4
 • EAN: 9788027102044
 • Dostupné soubory: nepozornost-hyperaktivita-a-impulzivita-zapory-i-klady-adhd-v-dospelosti-316421.pdf, nepozornost-hyperaktivita-a-impulzivita-zapory-i-klady-adhd-v-dospelosti-316421.epub, nepozornost-hyperaktivita-a-impulzivita-zapory-i-klady-adhd-v-dospelosti-316421.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti z Drahomíra Jucovičová

„Nezlobte se, že jsem přijela pozdě, ale na koleje padaly kaštany a nejezdily tramvaje…“ Ač se to zdá neuvěřitelné, toto je jeden z autentických výroků hyperaktivní ženy. Zdá se vám to povědomé? Potýkáte se i vy s diagnózou ADHD? Nebo máte někoho takového ve svém okolí (ať už je to manžel, manželka, nebo váš potomek)? Pokud ano, je tato publikace určena právě vám.

Autorky si daly za cíl přispět k poznání a pochopení projevů hyperaktivity a seznámit čtenáře s možnostmi, jak její projevy ovlivňovat tak, aby jedinci s ADHD nekomplikovala život. Chtějí dovést hyperaktivní dospělé k sebepoznání a k možnosti naučit se ovlivňovat negativa plynoucí z hyperaktivity a posilovat její pozitiva tak, aby byli v životě spokojení – a aby dokázali perspektivně i dobře vychovat své vlastní děti.
V této publikaci proto naleznete nejen informace o tom, jaké jsou nejčastější obtíže hyperaktivních dospělých, ale také náměty k seberegulaci, k práci na sobě. Zjistíte, co můžete sami pro sebe udělat, abyste byli ve svém životě šťastní a úspěšní.

Stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti je 168 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti z Drahomíra Jucovičová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti z Drahomíra Jucovičová.

Populární vyhledávání: Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti pdf, stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti pdf, stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti knihu pdf, Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti kniha ve formátu pdf, zdarma Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti kniha ke stažení, zdarma Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti ebook ve formátu pdf, Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti pdf? Jak mohu stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti? stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti epub, stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti ebook epub, Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti e-kniha ve formátu epub, zdarma Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti epub? Jak stáhnout knihu Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti ve formátu epub? Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti mobi, stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti mobi, stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti e-kniha mobi, Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti kniha ve formátu mobi, zdarma Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti z Drahomíra Jucovičová zdarma? Jak stáhnout Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita – Zápory i klady ADHD v dospělosti z Drahomíra Jucovičová e-knihu zdarma?

Leave a Reply