Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight

Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight

Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight z Tomáš Winter

 • Název knihy: Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight
 • Autor knihy: Tomáš Winter
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Výtvarné umění
 • ISBN: 978-80-86890-88-3
 • EAN: 9788086890883
 • Dostupné soubory: nespatrite-hada-not-a-single-snake-in-sight-315464.pdf, nespatrite-hada-not-a-single-snake-in-sight-315464.epub, nespatrite-hada-not-a-single-snake-in-sight-315464.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight z Tomáš Winter

Dětský svět je jednou z oblastí, jíž se dotklo s nebývalou intenzitou moderní umění. Velkou pozornost mu věnoval malíř a spisovatel Josef Čapek, jehož tvorba pro děti zaujímá v české kultuře jedinečné místo.
Inspirovala navíc i další umělce, kteří nalezli k dětskému světu tvůrčí.
cestu: básníky Františka Hrubína a Jana Skácela. Jejich sbírky Modré nebe (1948) a Kam odešly laně (1985) vznikly na motivy Čapkových kreseb s dětskou tematikou, poprvé zveřejněných na zvláštní výstavě v roce 1935. Skladatel Miloslav Kabeláč zkomponoval v roce 1950 cyklus dětských sborů Modré nebe s výmluvným podtitulem Knížka dětských zpívánek podle obrázků Josefa Čapka a na slova Františka Hrubína pro dětské hlasy a klavír.
Publikace Nespatříte hada představuje tyto vzájemné vztahy. Současně se zabývá také obecnějšími otázkami, jaké pro moderní české (a evropské) výtvarné umění, literaturu a hudbu otevíralo téma dětského světa, dětského tvoření a poté umělecké tvorby pro děti.
Tvůrčí přístup Čapka, Hrubína, Skácela a Kabeláče je specifickým dokladem multimediálních inspirací v moderním umění, které nepřestávají být aktuální ani v současnosti. Aby byla tato multimediálnost zpřítomněna i v knize, je její součástí CD, obsahující nahrávku Kabeláčovy skladby, provedenou dětským pěveckým sborem Radost, a recitační pásmo Hrubínových a Skácelových veršů v podání Dismanova rozhlasového dětského souboru.

Stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight z Tomáš Winter – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight z Tomáš Winter.

Populární vyhledávání: Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight pdf, stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight pdf, stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight knihu pdf, Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight kniha ve formátu pdf, zdarma Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight kniha ke stažení, zdarma Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight ebook ve formátu pdf, Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight pdf? Jak mohu stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight? stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight epub, stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight ebook epub, Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight e-kniha ve formátu epub, zdarma Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight epub? Jak stáhnout knihu Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight ve formátu epub? Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight mobi, stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight mobi, stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight e-kniha mobi, Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight kniha ve formátu mobi, zdarma Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight z Tomáš Winter zdarma? Jak stáhnout Nespatříte hada / Not a Single Snake in Sight z Tomáš Winter e-knihu zdarma?

Leave a Reply