Neviditelná knihovna

Neviditelná knihovna

Neviditelná knihovna stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Neviditelná knihovna z Genevieve Cogman

 • Název knihy: Neviditelná knihovna
 • Autor knihy: Genevieve Cogman
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 296
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7390-571-2
 • EAN: 9788073905712
 • Dostupné soubory: neviditelna-knihovna-314003.pdf, neviditelna-knihovna-314003.epub, neviditelna-knihovna-314003.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Neviditelná knihovna v dolní části stránky

Shrnutí knihy Neviditelná knihovna z Genevieve Cogman

Pro fanoušky Bena Aaronovitche je tu román z pera britské autorky Genevieve Cogman. Příběh pokračuje v knihách THE MASKED CITY a THE BURNING PAGE, na které se také můžete těšit. Sbírání knih může být někdy nebezpečné… Skutečností je, že pravda může být mnohem podivnější než fikce… Irene je profesionální špionka záhadné knihovny, stínové organizace, která sbírá důležitá beletristická díla ze všech časových období. Nyní byla ona a její tajemný asistent Kai vysláni do Londýna. Jejich mise: získání zvláště nebezpečné knihy. Problém: v době, kdy dorazí, je už kniha ukradena. Různé frakce londýnského podsvětí jsou připraveny bojovat na život a na smrt, aby tuto knihu získaly dříve než Irene a kai. Dalším problémem je, že zákony přírody v tomto světě jaksi neplatí. Londýn je plný nadpřirozených bytostí a kouzelníků. A aby toho nebylo málo: Kai něco skrývá – tajemství, které by mohlo zničit celou naši realitu. Irene je chycena v záhadné síti smrtelného nebezpečí, protichůdných vodítek a zlověstných tajných společenství. A neúspěch není řešením, protože v sázce není jen Irenina pověst, ale povaha reality sama.

Stáhnout Neviditelná knihovna knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Neviditelná knihovna je 296 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Neviditelná knihovna kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Neviditelná knihovna z Genevieve Cogman – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Neviditelná knihovna z Genevieve Cogman.

Populární vyhledávání: Neviditelná knihovna pdf, stáhnout Neviditelná knihovna pdf, stáhnout Neviditelná knihovna knihu pdf, Neviditelná knihovna kniha ve formátu pdf, zdarma Neviditelná knihovna kniha ke stažení, zdarma Neviditelná knihovna ebook ve formátu pdf, Neviditelná knihovna knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Neviditelná knihovna pdf? Jak mohu stáhnout Neviditelná knihovna kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Neviditelná knihovna zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Neviditelná knihovna? stáhnout Neviditelná knihovna epub, stáhnout Neviditelná knihovna ebook epub, Neviditelná knihovna e-kniha ve formátu epub, zdarma Neviditelná knihovna ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Neviditelná knihovna epub? Jak stáhnout knihu Neviditelná knihovna ve formátu epub? Neviditelná knihovna mobi, stáhnout Neviditelná knihovna mobi, stáhnout Neviditelná knihovna e-kniha mobi, Neviditelná knihovna kniha ve formátu mobi, zdarma Neviditelná knihovna ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Neviditelná knihovna mobi? Jak mohu stáhnout knihu Neviditelná knihovna v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Neviditelná knihovna z Genevieve Cogman zdarma? Jak stáhnout Neviditelná knihovna z Genevieve Cogman e-knihu zdarma?

Leave a Reply