Nevěra a co s ní

Nevěra a co s ní

Nevěra a co s ní stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nevěra a co s ní z Radim Uzel

 • Název knihy: Nevěra a co s ní
 • Autor knihy: Radim Uzel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 152
 • Žánrové knihy: Partnerství
 • ISBN: 978-80-7557-049-9
 • EAN: 9788075570499
 • Dostupné soubory: nevera-a-co-s-ni-316770.pdf, nevera-a-co-s-ni-316770.epub, nevera-a-co-s-ni-316770.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nevěra a co s ní v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nevěra a co s ní z Radim Uzel

… lásku jsme si přísahali, slovo jsme si navždy dali, v každé době věrni zůstaneme sobě… Snad. Stát se to může. I když nějaký škarohlíd by jistě mohl namítnout, že věrné a neutuchající milování Jeníka a Mařenky je spíše ojedinělým jevem balancujícím na vratké hranici statistické chyby.
Říká se, že muži (Jeník promine) jsou prý již od přírody rodem polygamním, přelétavým, mravně nepevným a permanentně toužícím po cizích ložích, kdežto věrné a sexuálně zdrženlivé Mařenky s rukama v klíně tiše drží sošnou stráž u rodinného krbu, ve výše uvedeném případě u selské pece.
Nu, jak která. Aniž bychom tím však chtěli skládat úlitbu věhlasným genderovým studiím, konstatujme, že skutečnost je daleko složitější. Doktor Radim Uzel, náš přední sexuolog, zúročil v této knize zkušenosti ze své mnohaleté poradenské praxe. Píše o nich poučeně, lehce a s odpouštějícím nadhledem.
Vždyť nevěra má nejméně tolik podob jako láska.
Fotografie Jan Uzel

Stáhnout Nevěra a co s ní knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nevěra a co s ní je 152 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nevěra a co s ní kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nevěra a co s ní z Radim Uzel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nevěra a co s ní z Radim Uzel.

Populární vyhledávání: Nevěra a co s ní pdf, stáhnout Nevěra a co s ní pdf, stáhnout Nevěra a co s ní knihu pdf, Nevěra a co s ní kniha ve formátu pdf, zdarma Nevěra a co s ní kniha ke stažení, zdarma Nevěra a co s ní ebook ve formátu pdf, Nevěra a co s ní knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nevěra a co s ní pdf? Jak mohu stáhnout Nevěra a co s ní kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nevěra a co s ní zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nevěra a co s ní? stáhnout Nevěra a co s ní epub, stáhnout Nevěra a co s ní ebook epub, Nevěra a co s ní e-kniha ve formátu epub, zdarma Nevěra a co s ní ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nevěra a co s ní epub? Jak stáhnout knihu Nevěra a co s ní ve formátu epub? Nevěra a co s ní mobi, stáhnout Nevěra a co s ní mobi, stáhnout Nevěra a co s ní e-kniha mobi, Nevěra a co s ní kniha ve formátu mobi, zdarma Nevěra a co s ní ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nevěra a co s ní mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nevěra a co s ní v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nevěra a co s ní z Radim Uzel zdarma? Jak stáhnout Nevěra a co s ní z Radim Uzel e-knihu zdarma?

Leave a Reply