Neználek v Kamenném městě

Neználek v Kamenném městě

Neználek v Kamenném městě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Neználek v Kamenném městě z Igor Nosov

 • Název knihy: Neználek v Kamenném městě
 • Autor knihy: Igor Nosov
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 128
 • Žánrové knihy: Beletrie nad 9 let
 • ISBN: 978-80-7549-955-4
 • EAN: 9788075499554
 • Dostupné soubory: neznalek-v-kamennem-meste-334884.pdf, neznalek-v-kamennem-meste-334884.epub, neznalek-v-kamennem-meste-334884.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Neználek v Kamenném městě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Neználek v Kamenném městě z Igor Nosov

Po dlouhé odmlce znovu přichází neposedný Neználek i všichni jeho kamarádi – Šroubek s Vroubkem, Čiperka, Všeználek, doktor Pilulkin i malenka Knoflenka. Tentokrát se vydávají na dobrodružnou výpravu na vorech po Okurkové řece. Po dlouhé plavbě se před nimi ve vyprahlé pustině objeví Kamenné město. Jejich obyvatelé návštěvníky zprvu považují za mimozemšťany, ale když se ukáže, že to jsou prachobyčejní malíčkové, přátelsky je přivítají. Zdá se však, že obyvatelům Kamenného města cosi chybí. Když si knížku přečtete, dozvíte se, jak jim Neználek a jeho přátelé pomohli z jejich nesnází.

Stáhnout Neználek v Kamenném městě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Neználek v Kamenném městě je 128 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Neználek v Kamenném městě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Neználek v Kamenném městě z Igor Nosov – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Neználek v Kamenném městě z Igor Nosov.

Populární vyhledávání: Neználek v Kamenném městě pdf, stáhnout Neználek v Kamenném městě pdf, stáhnout Neználek v Kamenném městě knihu pdf, Neználek v Kamenném městě kniha ve formátu pdf, zdarma Neználek v Kamenném městě kniha ke stažení, zdarma Neználek v Kamenném městě ebook ve formátu pdf, Neználek v Kamenném městě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Neználek v Kamenném městě pdf? Jak mohu stáhnout Neználek v Kamenném městě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Neználek v Kamenném městě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Neználek v Kamenném městě? stáhnout Neználek v Kamenném městě epub, stáhnout Neználek v Kamenném městě ebook epub, Neználek v Kamenném městě e-kniha ve formátu epub, zdarma Neználek v Kamenném městě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Neználek v Kamenném městě epub? Jak stáhnout knihu Neználek v Kamenném městě ve formátu epub? Neználek v Kamenném městě mobi, stáhnout Neználek v Kamenném městě mobi, stáhnout Neználek v Kamenném městě e-kniha mobi, Neználek v Kamenném městě kniha ve formátu mobi, zdarma Neználek v Kamenném městě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Neználek v Kamenném městě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Neználek v Kamenném městě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Neználek v Kamenném městě z Igor Nosov zdarma? Jak stáhnout Neználek v Kamenném městě z Igor Nosov e-knihu zdarma?

Leave a Reply